LEGO The Hobbit (PC)

LEGO The Hobbit

LEGO The Hobbit (PC)

Oferta specjalna -15%
1.00 / 1 głosów

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • plujesz na Elfy, krasnoludy są znacznie fajniejsze!
 • pamiętasz imiona całej paczki Thorina, CAŁEJ
 • znasz całe mnóstwo komplementów na temat Smauga
 • z miłości do LEGO rozważałeś zostanie Duńczykiem

Seria

Zobacz wszystkie
produkty  z  serii

Bilbo nie przypuszczał, że czeka go taka niespodzianka. Sądził, że już przez resztę życia będzie spokojnie mieszkał w Shire i popalał fajkę przy kominku. Figa z makiem! Gandalf sprowadził na niego całą kampanię krasnoludów. Istnych szaleńców, którym się ubzdurało, że odbiorą Samotną Górę z rąk potężnego smoka Smauga! Nie tylko wyjedli mu wszystkie zapasy, ale jeszcze przygnębili gospodarza swoją pieśnią i zmusili go do podpisania kontraktu. Od tej chwili Bilbo miał być znany jako ten jeden jedyny Włamywacz.

LEGO The Hobbit to gra akcji. Tak jak w innych grach Traveller's Tales, obejmujesz kontrolę nad różnymi bohaterami filmów, którzy muszą rozwiązać zagadki, pokonać wrogów i wykazać się sporymi umiejętnościami w konstruowaniu zestawów z klocków LEGO. Pamiętaj - jeśli zechcesz, zawsze możesz zagrać z przyjaciółmi w trybie kooperacji.

Historia skupia się na pierwszych dwóch odsłonach trylogii. Gra odtwarza wiele filmowych scen, które tutaj jednak, rzecz jasna, zostały potraktowane z wielkim przymrużeniem oka. Jeśli uwielbiasz humor gier LEGO i jesteś fanem Tolkiena, LEGO Hobbit jest produkcją dla Ciebie.

Oprogramowanie LEGO THE HOBBIT © 2014 TT Games Ltd. We współpracy z WingNut Films. Wyprodukowane przez TT Games na licencji LEGO Group. LEGO, logo LEGO, konfiguracje klocków i uchwytów oraz minifigurka są znakami towarowymi LEGO Group. © 2014 The LEGO group. © 2014 New Line Productions, Inc. © The Saul Zaentz Company. Hobbit oraz nazwy postaci, przedmiotów, wydarzeń i miejsc zawartych w tym dziele są znakami towarowymi The Saul Zaentz Company d/b/a Middle-earth Enterprises. Warner Bros. Interactive Entertainment jest licencjobiorcą tej firmy. Wszystkie inne znaki towarowe i prawa autorskie są własnością ich prawowitych właścicieli. Wszelkie prawa zastrzeżone. LOGO WB GAMES, TARCZA WB: ™ & © Warner Bros. Entertainment Inc.
 • 3 grudnia 2015 Timon1922,

  Dno

  Gra ogólnie bardzo przyjemna, jednak jest skokiem na kasę wypuszczanie na nowe generacje gry która tak naprawdę nie jest ukończona. Została oparta na ... czytaj >
  Gra ogólnie bardzo przyjemna, jednak jest skokiem na kasę wypuszczanie na nowe generacje gry która tak naprawdę nie jest ukończona. Została oparta na dwóch pierwszych filmach "Hobbit" Niestety producent nie był łaskaw uzupełnić braków...ale ściągać pieniądze z graczy to bardzo chętnie

1.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1