LEGO Technic Mack Anthem 2W1 42078

LEGO Technic Mack Anthem 2W1 42078

LEGO Technic Mack Anthem 2W1 42078

Oferta specjalna -20%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • uwielbiasz LEGO
  • szukasz pomysłu na prezent
  • 11 - 16 lat
  • 2595
  • LEGO
Ta realistyczna replika LEGO® Technic ciężarówki MACK Anthem™ z przyczepą to okazja, by zapoznać się ze światowej klasy dziełem projektantów i inżynierów. Ten opracowany wspólnie z firmą MACK® Trucks Inc. model posiada szereg technicznych szczegółów i funkcji, które przybliżają go do oryginału. Jest tam układ kierowniczy działający na przednie koła, tylny napęd oraz 6-cylindrowy, rzędowy silnik z poruszającymi się tłokami oraz kręcącym się wentylatorem chłodnicy. Odłączana przyczepa ma dwa rodzaje podpór, zsynchronizowane ramiona dźwigu z możliwością załadunku bocznego, a także kontener z zamykanymi drzwiczkami, który można załadować na przyczepę. W łatwo dostępnej kabinie kierowcy znajdziesz z kolei otwierane drzwi, regulowane fotele, pełną detali deskę rozdzielczą, kierownicę, osłony przeciwsłoneczne i piętrową pryczę. Zaawansowany zestaw konstrukcyjny typu 2 w 1 zawiera też charakterystyczne logo MACK z buldogiem do umieszczenia na masce i poza modelem podstawowym umożliwia zbudowanie szczegółowej repliki śmieciarki MACK LR.

Model ma realistycznie zaprojektowane nadwozie, układ kierowniczy przedniej osi, tylny napęd, 6-cylindrowy, rzędowy silnik z ruchomymi tłokami i kręcącym się wentylatorem chłodnicy, a także szczegółowo ukazaną kabinę kierowcy z otwieranymi drzwiami, regulowanymi fotelami, kierownicą, deską rozdzielczą, osłonami przeciwsłonecznymi i piętrową pryczą oraz regulowanymi lusterkami bocznymi.

Zestaw zawiera też przyczepę z wysuwanymi podporami dwóch rodzajów i dźwigiem o zsynchronizowanych ramionach, a do tego kontener z zamykanymi drzwiczkami.
W zestawie specjalne elementy z dekoracjami i logo producenta, a także charakterystyczna ozdoba na maskę z firmowym buldogiem firmy MACK® i kolekcja realistycznych naklejek.

Model jest utrzymany w realistycznych barwach szarości, czerni, bieli i zieleni. Zaparkuj ciężarówkę w odpowiednim miejscu, opuść i wysuń oba rodzaje podpór, a potem za pomocą zsynchronizowanych ramion dźwigu unieś kontener i załaduj go z boku na przyczepę.

Po otwarciu maski zobaczysz ukazany z detalami 6-cylindrowy, rzędowy silnik z ruchomymi tłokami i kręcącym się wentylatorem chłodnicy.

Otwórz boczne panele, aby uzyskać dostęp do baków.

Ten zaawansowany zestaw LEGO® Technic zapewnia fascynującą zabawę i satysfakcję z budowania.

Zestaw zawiera ok. 2600 klocków i jest odpowiedni dla dzieci w wieku 11–16 lat.

Model typu 2 w 1: można go przerobić na replikę słynnej śmieciarki MACK LR.

Instrukcje budowania śmieciarki MACK znajdziesz na stronie LEGO.pl/technic.

Wymiary ciężarówki MACK Anthem z przyczepą oraz rozłożonym wysięgnikiem dźwigu i podporami to ok. 27 cm wysokości, 83 cm długości i 18 cm szerokości, a po złożeniu tych elementów ok. 22 cm długości i 15 cm szerokości.
MACK® LR po opuszczeniu wideł i kontenera ma ok. 19 cm wysokości, 58 cm długości i 17 cm szerokości, a po ich podniesieniu ok. 33 cm wysokości.

Producent: LEGO
Numer katalogowy LEGO: 42078
Seria LEGO: Technic 
Przedział wiekowy: 11 - 16 lat
Płeć: chłopiec/dziewczynka
Ilość elementów w zestawie: 2595
Wymiary opakowania: 48 x 58 x 12 cm
Waga produktu: 3,5 kg


  • 11 - 16 lat
  • 2595
  • LEGO

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"LEGO Technic Mack Anthem 2W1 42078" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.