LEGO Technic Bugatti Chiron

LEGO Technic Bugatti Chiron

LEGO Technic Bugatti Chiron

Oferta specjalna -22%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • uwielbiasz LEGO
  • szukasz pomysłu na prezent
  • 16+ lat
  • 3599
  • LEGO
Poznaj doskonałą inżynierię w zaawansowanym zestawie konstrukcyjnym LEGO Technic 42083 Bugatti Chiron.

Ekskluzywny model stworzony we współpracy z Bugatti Automobiles S.A.S odzwierciedla kwintesencję tego markowego supersamochodu: lśniące, aerodynamiczne nadwozie, felgi z logo i szprychami na niskoprofilowych oponach oraz szczegółowe tarcze hamulcowe. W otwieranej kabinie znajduje się 8-biegowa skrzynia biegów Technic wyposażona w ruchome łopatki oraz kierownica z symbolem Bugatti. Włóż specjalny klucz do stacyjki, by zmienić pozycję aktywnego tylnego spojlera i umożliwić rozwijanie większej prędkości. Pod tylną klapą możesz rzucić okiem na szczegółowy silnik W16 z ruchomymi tłokami, a pod maską znajdziesz niepowtarzalny numer seryjny i niewielki schowek na stylową torbę podróżną Bugatti.

Model w skali 1:8 odznacza się klasyczną kolorystyką w dwóch odcieniach niebieskiego charakterystycznego koloru marki Bugatti a zestaw naklejek zapewnia mu dodatkowe szczegóły. Zestaw dostarczany jest w wysokiej klasy pudełku zawierającym kolekcjonerską broszurę z wyczerpującymi instrukcjami budowania.

Ekskluzywna replika LEGO w skali 1:8 samochodu Bugatti Chiron z bogactwem luksusowych funkcji, takich jak aerodynamiczne nadwozie, aktywny tylny spojler, felgi z logo i szprychami na niskoprofilowych oponach, szczegółowe tarcze hamulcowe oraz silnik W16 z ruchomymi tłokami. Po otwarciu drzwi odkryjesz szczegółową kabinę z 8-biegową skrzynią biegów. LEGO Technic wyposażoną w ruchome łopatki, a także kierownicę z symbolem Bugatti. Włóż specjalny klucz do stacyjki, by zmienić pozycję aktywnego tylnego spojlera i umożliwić rozwijanie większej prędkości. Pod maską znajdziesz niewielki schowek na stylową torbę podróżną Bugatti. Obejrzyj szczegółowy silnik W16 z ruchomymi tłokami Samochód ma pod maską niepowtarzalny numer seryjny. Model odznacza się klasyczną kolorystyką w dwóch odcieniach niebieskiego charakterystycznego koloru marki Bugatti a zestaw naklejek zapewnia mu dodatkowe szczegóły. Model dostarczany w wysokiej klasy pudełku. W komplecie kolekcjonerska broszura z wyczerpującymi instrukcjami budowania Ten model LEGO Technic zapewnia fascynującą zabawę i satysfakcję z budowania. Bugatti Chiron ma ok. 14 cm wysokości, 56 cm długości i 25 cm szerokości

  • 16+ lat
  • 3599
  • LEGO

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"LEGO Technic Bugatti Chiron" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.