LEGO Super Heroes Starcie w Sanctum Sanctorum 76108

LEGO Super Heroes Starcie w Sanctum Sanctorum 76108

LEGO Super Heroes Starcie w Sanctum Sanctorum 76108

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • uwielbiasz LEGO
 • szukasz pomysłu na prezent
  • 8-14 lat
  • LEGO
  Sięgnij po zestaw LEGO® Marvel Super Heroes 76108 Starcie w Sanctum Sanctorum i odegraj walkę między Iron Spider-Manem, Iron Manem i Doktorem Strange’em a superzłoczyńcami.

  Ten pasjonujący zestaw zawiera składany, trójpoziomowy nowojorski budynek, w którym mieści się Sanctum Sanctorum Doktora Strange'a. Jest w nim ściana z funkcją wybuchania, ukryty Kamień Nieskończoności oraz pizzeria i mieszkanie Petera Parkera, które mają okna z funkcją wybuchania. Z dachu można wystrzelić minifigurkę, a ze znajdującej się na nim wieży wodnej opuścić Iron Spider-Mana. Ten zestaw z superbohaterami zawiera także odczepiany róg ulicy ze scenką oraz cztery minifigurki i dużą figurkę z bronią i 20 elementami mocy.

  W zestawie cztery minifigurki: Iron Spider-Man, Iron Man, Doktor Strange i Ebony Maw oraz duża figurka Culla Obsidiana.

  W 3-poziomowym nowojorskim budynku znajduje się Sanctum Sanctorum, pizzeria, mieszkanie Petera Parkera, dwie ewakuacyjne klatki schodowe i wieża wodna na dachu. W zestawie jest też odczepiany róg ulicy ze scenką.

  Budynek składa się i rozkłada, a róg ulicy można przyczepić w różnych miejscach, by zmienić wygląd modelu. Sanctum Sanctorum składa się z holu wejściowego, biblioteki i biura Doktora Strange’a. W holu są otwierane drzwi, stojak na broń z toporem i mieczem oraz fotel. W bibliotece znajdują się ściana z funkcją wybuchania, ukryty Kamień Nieskończoności z podstawką, półki na książki, otwierana skrzynia z dwoma sztyletami w środku oraz stojak na broń z laską i włócznią. Na ostatnim piętrze jest biuro Doktora Strange'a z dekorowanym oknem z Sanctum Sanctorum (nowość na marzec 2018 r.), biurkiem, półkami na książki oraz świecznikiem do zbudowania.

  Uruchom funkcję wybuchającej ściany, by odnaleźć Kamień Nieskończoności.

  W mieszkaniu Petera Parkera znajduje się biuro, a w nim biurko i akcesoria, takie jak komputer, lampa i pudła. Jest tam także sypialnia z zapadnią, oknem z funkcją wybuchania, łóżkiem i pizzą.

  Uruchom funkcję wybuchającego okna, a odnajdziesz pajęczynę na ścianie budynku.

  Pizzeria ma otwierane drzwi, okno z funkcją wybuchania, piec do pizzy, szawarmę do zbudowania i różne akcesoria, takie jak pizza, łopata do pizzy i gaśnica.

  Na dachu znajduje się wyrzutnia minifigurek i wieża wodna z funkcją opuszczania, dzięki której można wysłać Iron Spider-Mana do walki na „pajęczej nici”.

  Na rogu ulicy znajduje się kiosk z gazetami (z klockami przedstawiającymi gazety), kosz na śmieci i różne akcesoria, takie jak pajęczyna z telefonem Iron Spider Mana oraz kawałek pizzy.

  Duża figurka Culla Obsidiana (nowość na marzec 2018 r.) ma dwa młoty do zbudowania.

  W zestawie broń energetyczna Iron Spider-Mana oraz broń energetyczna Ebony Mawa.

  Iron Spider-Man ma płytkę na plecy z czterema nogami.

  W zestawie jest też 10 niebieskich i 10 pomarańczowych, przezroczystych elementów mocy, które można doczepiać do modeli i minifigurek.

  Minifigurki Iron Mana, Iron Spider-Mana i Ebony Mawa to nowości na marzec 2018 r.

  Przeżyj ponownie pasjonujące chwile z filmu Marvel Super Heroes Avengers: Wojna bez granic.

  Model ma ok. 30 cm wysokości, 20 cm szerokości i 21 cm głębokości.

  • 8-14 lat
  • LEGO
  • 8-14 lat
  • LEGO
  Producent: LEGO
  Numer katalogowy LEGO: 76108
  Seria LEGO: SUPER HEROES
  Przedział wiekowy: 8 - 14 lat
  Płeć: chłopiec/dziewczynka
  Ilość klocków w zestawie: 1004
  Wymiary opakowania: 38 x 48 x 9 cm
  Waga produktu: 1,6 kg

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"LEGO Super Heroes Starcie w Sanctum Sanctorum 76108" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.