LEGO Overwatch Dorado - Pojedynek 75972

LEGO Overwatch Dorado - Pojedynek 75972

LEGO Overwatch Dorado - Pojedynek 75972

Oferta specjalna -19%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • uwielbiasz LEGO
  • szukasz pomysłu na prezent
  • 8+
  • 419
  • LEGO

Zbuduj kultowy budynek z mapy Dorado oraz ciężarówkę z ładunkiem w zestawie LEGO® Overwatch 75972 Dorado - pojedynek. Zestaw, zainspirowany popularną na całym świecie zespołową grą akcji, przedstawia doskonale rozpoznawalny budynek z popularnej mapy Dorado. W komplecie są trzy postacie: Żołnierz-76, Żniwiarz oraz McCree. Uzbrojenie z gry Overwatch, budynek z mapy Dorado oraz ciężarówka z ładunkiem wyglądająca jak ta w grze z pewnością zachęcą fanów do zbudowania zestawu i ustawienia go na półce. Natomiast młodsi gracze z chęcią pobawią się pojazdem i miniaturowym targiem.

Budynek z mapy Dorado ma trzy okna (dwa z okiennicami), lampy, latarnię, mały stragan targowy i bramę, przez którą może przejechać ciężarówka z ładunkiem.

Ciężarówka z ładunkiem ma miejsce dla minifigurki, wyjmowany generator oraz ukryte koła, które dają efekt unoszenia się nad jezdnią - zupełnie jak w grze.

W komplecie broń postaci z gry Overwatch®: ciężki karabin pulsacyjny Żołnierza-76, dwie Piekielne Strzelby Żniwiarza oraz sześciostrzałowy rewolwer Rozjemca należący do McCree.

Overwatch® studia Blizzard Entertainment - twórców legendarnej gry „World of Warcraft®" - szybko zyskał rzeszę zapalonych fanów z całego świata, którzy tworzą animowane seriale online oraz komiksy i organizują międzynarodowe zawody e-sportowe.
 
Zestawy LEGO® Overwatch® to doskonały prezent dla fanów tej hitowej gry wideo.
 
Zawartość pudełka

- W zestawie minifigurki: Żołnierz-76, Żniwiarz i McCree.

Budynek z mapy Dorado ma ok. 17 cm wysokości, 15 cm szerokości i 4 cm głębokości.

Ciężarówka z ładunkiem ma ok. 8 cm wysokości, 15 cm długości i 8 cm szerokości.
  • 8+
  • 419
  • LEGO

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"LEGO Overwatch Dorado - Pojedynek 75972" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.