LEGO NINJAGO Zwiastun burzy 70652

LEGO NINJAGO Zwiastun burzy 70652

LEGO NINJAGO Zwiastun burzy 70652

Oferta specjalna -17%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • uwielbiasz LEGO
 • szukasz pomysłu na prezent
  • 8-14 lat
  • 493
  • LEGO
  Leć razem z Jayem i smokiem błyskawic z zestawu LEGO® NINJAGO® 70652 Zwiastun burzy do walki przeciwko Beznogiemu i Mordce, by zdobyć smoczą zbroję. Wystrzel „błyskawice” z miotaczy klocków umieszczonych w paszczy ruchomego smoka. Model ma także zdejmowane siodło dla minifigurki, funkcję machania ogonem oraz miejsca, w których można przyczepić hak Beznogiego — Łowcy Smoków. W zestawie znajduje się też cokół na smoczy napierśnik do zebrania oraz cztery minifigurki LEGO NINJAGO z bronią — w tym ostrzem z kości smoka do zebrania — dzięki czemu zabawa w odgrywanie bitew będzie jeszcze ciekawsza.

  W zestawie cztery minifigurki LEGO® NINJAGO®: Jay, Zane, Beznogi i Mordka.

  Smok błyskawic Zwiastun burzy ma zdejmowane siodło dla minifigurki z przyczepionymi lejcami, otwierane szczęki z dwoma sprężynowymi działkami do strzelania „błyskawicami”, ruchomą szyję, skrzydła, nogi i stopy, funkcję machania ogonem oraz cztery miejsca, w których można przyczepić Łańcuch Zemsty Beznogiego - Łowcy Smoków.

  Otwórz szczęki smoka i wystrzel ze sprężynowych działek.

  Na cokole znajduje się odczepiany element smoczej zbroi: smoczy napierśnik.

  Broń: ostrze z kości smoka do zebrania, kusarigama i tanto Jaya, katana do zbudowania oraz łuk i strzała Zane’a, Łańcuch Zemsty i miecz do zbudowania Beznogiego oraz katana do zbudowania i włócznia Mordki.

  Ten fajny zestaw dla dzieci zawiera także kołczan Jaya.

  Odtwórz wspaniałe sceny akcji ninja z serialu telewizyjnego NINJAGO® Mistrzowie Spinjitzu.

  Inne części smoczej zbroi do zebrania znajdziesz w zestawach 70650 Skrzydło przeznaczenia, 70653 Firstbourne, 70654 Dieselnauta oraz 70655 Smocza jama. v Wpraw w ruch Zwiastuna burzy dzięki Zestawowi kreatywnemu LEGO® BOOST 17101 (sprzedawany oddzielnie). Połącz zestawy, pobierz darmową aplikację LEGO BOOST i zaprogramuj smoka aby strzelał ogniowymi pociskami oraz, wykorzystując czujnik koloru, stwórz fotel-katapultę. Odkryj te i wiele innych możliwości! Więcej informacji znajdziesz na stronie LEGO.pl/BOOST. Nie zapomij spytać rodziców o zgodę.

  Zwiastun burzy ma ok. 12 cm wysokości, 49 cm długości i 14 cm szerokości.

  • 8-14 lat
  • 493
  • LEGO
  • 8-14 lat
  • 493
  • LEGO
  Producent: LEGO
  Numer katalogowy LEGO: 70652
  Seria LEGO: NINJAGO
  Przedział wiekowy: 8 - 14 lat
  Płeć: chłopiec/dziewczynka
  Ilość klocków w zestawie: 493
  Wymiary opakowania: 26 x 38 x 6 cm
  Waga produktu: 0,6 kg

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"LEGO NINJAGO Zwiastun burzy 70652" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.