LEGO NEXO KNIGHTS Myśliwiec V2 Aarona 70320

LEGO NEXO KNIGHTS Myśliwiec V2 Aarona 70320

LEGO NEXO KNIGHTS Myśliwiec V2 Aarona 70320

Oferta specjalna -6%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • uwielbiasz LEGO
  • szukasz pomysłu na prezent
  • 8 - 14
  • LEGO
Zabawa w odgrywanie ról z LEGO® NEXO KNIGHTS™ może być teraz jeszcze lepsza! Zmień się w Aarona Foxa i wykorzystaj Myśliwiec V2 jako kuszę, a potem naciśnij spust i wystrzel z podwójnego sprężynowego działka. Sprawdź, czy rycerz będzie w stanie pokonać Popielnego Wojownika na pokładzie Myśliwca V2, który jest uzbrojony w wyrzucany pojazd w kształcie strzały i strzelające kusze. W zestawie znajdziesz też 2 tarcze do zeskanowania. W zestawie 3 minifigurki.

Zestaw zawiera 3 minifigurki: Aaron Fox, Aaron Bot i Popielny Wojownik.

Myśliwiec V2 Aarona Foxa ma spust, podwójne działko sprężynowe, a jego skrzydła tworzą kuszę. Znajdziesz tam też wyrzucany miniaturowy pojazd z kokpitem dla Aarona Fox, a także miejsce dla Aaron Bota.

W zestawie broń: kusza Aarona strzelająca bełtami, miecz Aaron Bota oraz kusza Popielnego Wojownika strzelająca klockami.

Zestaw zawiera także akcesoria: hełm Aarona, tarczę i zbroję NEXO, a także hełm Aaron Bota, hełm Popielnego Wojownika i 2 skrzydła.

Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku od 8 do 14 lat.

Pobierz darmową aplikację LEGO® NEXO KNIGHTS™: MERLOK 2.0 na smartfon lub tablet. Zanim połączysz się z Internetem, spytaj o zgodę rodziców lub opiekunów.

Zeskanuj tarcze dla każdej z 2 mocy NEXO (Lodowy deszcz i Tarczowy blaster), aby zyskać dodatkowe możliwości w grze LEGO® NEXO KNIGHTS™!

Swoje ulubione postacie NEXO KNIGHTS™ znajdziesz na kanale Cartoon Network.

Myśliwiec V2 Aarona Foxa maok. 9 cm wysokości, 24 cm długości i 26 cm szerokości. Wymiary minipojazdu: ok. 4 cm wysokości, 12 cm długości i 4 cm szerokości.

Producent: LEGO
Numer katalogowy LEGO: 70320
Seria LEGO: NEXO KNIGHTS
Przedział wiekowy: 8 - 14 lat
Płeć: chłopiec/dziewczynka
Ilość elementów w zestawie: 301
Wymiary opakowania: 7 x 29 x 26
Waga produktu: 0,5 kg

  • 8 - 14
  • LEGO

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"LEGO NEXO KNIGHTS Myśliwiec V2 Aarona 70320" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.