LEGO Minecraft Przygody na skale macierzystej 21147

LEGO Minecraft Przygody na skale macierzystej 21147

LEGO Minecraft Przygody na skale macierzystej 21147

Oferta specjalna -23%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • uwielbiasz LEGO
  • szukasz pomysłu na prezent
  • 8+ lat
  • 644
  • LEGO
Zejdź po drabinach w głębiny Świata Minecraft w zestawie LEGO Minecraft 21147 Przygody na skale macierzystej. Użyj diamentowego kilofa lub funkcji dynamitu, by wydobyć blok obsydianu albo siedmiu rud, a potem zwiedź jaskinie i kopalnie pełne wodospadów oraz spływających potoków lawy. Zmierz się z różnymi wrogimi mobami, które pojawiają się, gdy wydobywasz zasoby ze skał w tym jaskiniowym pająkiem, zombie, Creeperem i rybikiem cukrowym.

Jesteś fanem serii LEGO Minecraft? Z tym zestawem możesz na własnej skórze doświadczyć przygód ze świata tej popularnej gry komputerowej. Modułowe sekcje modelu można z łatwością zamieniać miejscami lub wymieniać z sekcjami z innych zestawów, by stworzyć własne, niepowtarzalne uniwersum LEGO Minecraft. Zestaw zawiera także minifigurki Steve'a i Alex oraz figurkę nietoperza.

W zestawie dwie minifigurki: Steve i Alex, a także figurki Creepera, jaskiniowego pająka, zombie, nietoperza i dwóch rybików cukrowych. Zestaw zawiera fragment Świata LEGO Minecraft do zbudowania z kopalnią i poziomami skały macierzystej połączonymi serią drabin. Znajdziesz w nim także obracający się spawner jaskiniowych pająków, funkcję wybuchu dynamitu, funkcję spawnowania rybików cukrowych, drzewo, pajęczyny, grzyby, obsydian, spływające potoki lawy i wodospady, a także siedem różnych rud.

Zerwij czerwone jabłko z drzewa, by uzupełnić zapasy jedzenia. Zejdź w dół po drabinach prowadzących ze Świata do pokładów skały macierzystej. Załóż żelazną zbroję, złap za żelazny miecz i przygotuj się do walki z jaskiniowym pająkiem. Uważaj na Creepera i zombie czyhających na jednym z poziomów. Użyj funkcji wybuchającego dynamitu, by wysadzić skały. Wydobądź obsydian i siedem różnych rud swoim diamentowym kilofem, ale uważaj na bloki jaj spawnujących, z których wykluwają się wrogie rybiki cukrowe!

Broń: miecz i kilof.
Akcesoria: tarcza, zbroja, łopata, wiadro, pochodnie, stół rzemieślniczy, piec i skrzynia.

Łatwa w przebudowie konstrukcja modułowa z dwiema alternatywnymi konfiguracjami modelu.
Puść wodze fantazji zestaw można przerabiać na inne modele LEGO Minecraft!

Zestaw zawiera ponad 640 klocków.
Zestaw Przygody na skale macierzystej ma ok. 20 cm wysokości, 35 cm szerokości i 14 cm głębokości.

  • 8+ lat
  • 644
  • LEGO

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"LEGO Minecraft Przygody na skale macierzystej 21147" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.