LEGO Harry Potter Wierzba bijąca z Hogwartu 75953

LEGO Harry Potter Wierzba bijąca z Hogwartu 75953

LEGO Harry Potter Wierzba bijąca z Hogwartu 75953

Oferta specjalna -23%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • uwielbiasz LEGO
  • szukasz pomysłu na prezent
Kup na prezent
  • 8-14 lat
  • 753
  • LEGO
Wróć do zamku Hogwart latającym Fordem Anglią!

Pomóż Harryemu i Ronowi wrócić na czas do Hogwartu w pełnym akcji zestawie LEGO Harry Potter 75953 Wierzba bijąca z Hogwartu inspirowanym filmem Harry Potter i Komnata Tajemnic. Wleć Fordem Anglią na obracające się gałęzie wierzby bijącej, a potem pomóż młodym czarodziejom uciec i dołączyć do Hermiony w Hogwarcie złożonym z dormitorium, klasy eliksirów, gabinetu profesora Snape'a oraz sowiarni. Ten fantastyczny zestaw konstrukcyjny z serii Harry Potter zawiera sześć minifigurek i figurkę sowy Hedwigi.

W zestawie sześć minifigurek: Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Granger, Seamus Finnigan, Argus Filch oraz Severus Snape, a także figurka sowy Hedwigi. W komplecie wierzba bijąca do zbudowania, latający samochód Ford Anglia oraz sekcja zamku Hogwart. Wierzba bijąca ma obracające się gałęzie i tunel prowadzący do Wrzeszczącej Chaty. Latający Ford Anglia ma dwoje otwieranych drzwi i otwierany bagażnik z walizkami. Dwupiętrowa sekcja zamku Hogwart składa się z bramy, blanek, trzech wieżyczek, dormitorium z dwoma łóżkami, klasy eliksirów ze stołem i gabinetu Severusa Snapea. Obróć gałęzie drzewa, aby pochwycić samochód .Potem rzuć nim o ziemię i uwolnij Rona i Harryego, żeby mogli przejechać przez zamkową bramę. Patroluj mury z Argusem Filchem trzymającym latarnię. Przygotuj eliksiry z profesorem Snape'em w jego klasie.

Akcesoria: eliksiry, kociołki, dwie walizki, pięć różdżek, świece, latarnia, gazeta Prorok Codzienny i strona z magicznym zaklęciem, miotła, stoły, krzesło, narzędzia oraz dwa kałamarze i pióro.

Model można połączyć z zestawem 75954 Wielka Sala w Hogwarcie, by przeżyć jeszcze większe przygody z serii LEGO Harry Potter. Odtwórz słynne sceny z filmów o Harrym Potterze. Wierzba bijąca ma ok. 18 cm wysokości, 20 cm szerokości i 20 cm głębokości.
Latający Ford Anglia ma ok. 5 cm wysokości, 11 cm długości i 6 cm szerokości.
Sekcja zamku Hogwart ma ok. 27 cm wysokości, 35 cm szerokości i 8 cm głębokości.

  • 8-14 lat
  • 753
  • LEGO

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"LEGO Harry Potter Wierzba bijąca z Hogwartu 75953" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.