LEGO Harry Potter Wielka Sala w Hogwarcie 75954

LEGO Harry Potter Wielka Sala w Hogwarcie 75954

LEGO Harry Potter Wielka Sala w Hogwarcie 75954

Oferta specjalna -21%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • uwielbiasz LEGO
  • szukasz pomysłu na prezent
  • 9-14 lat
  • 878
  • LEGO
Przeżyj magiczne przygody w Wielkiej Sali w Hogwarcie!

Zbuduj magiczny świat fantasy znany z filmów o Harrym Potterze za pomocą szczegółowego, trzypiętrowego modelu LEGO 75954 Wielka Sala w Hogwarcie. Zestaw zawiera kominek, ławy, stoły i dwustronne sztandary domów, Wieżę Wielkich Schodów z kręconą klatką schodową, klasę eliksirów, skarbiec, tiarę przydziału, Zwierciadło Ain Eingarp i mnóstwo magicznych akcesoriów. Do tego fantastycznego zabawkowego zamku dołączone jest 10 minifigurek oraz figurki bazyliszka i Fawkesa do zbudowania, a także figurki Hedwigi i Parszywka.

W zestawie 10 minifigurek: Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Granger, Draco Malfoy, Susan Bones, profesor McGonagall, profesor Quirrell z drugą twarzą Lorda Voldemorta, Hagrid, Albus Dumbledore i Prawie Bezgłowy Nick oraz figurki bazyliszka i Fawkesa do zbudowania, a także figurki Hedwigi i Parszywka.

Zestaw zawiera Wielką Salę i wieżę do zbudowania. W Wielkiej Sali znajdują się stoły, stół nauczycielski z siedzeniami, kominek, dwa dwustronne sztandary domów i cztery latające świece, jedzenie (udko indyka, lody i mały tort), miotły, puchar i czajnik. Na dole trzypiętrowej wieży znajdziesz ruchome Wielkie Schody z kręconymi stopniami, na kolejnych piętrach klasę eliksirów i skarbiec ze skrzynią, a w wieży pokój z grzędą dla Fawkesa oraz Zwierciadłem Ain Eingarp, w którym można zmieniać odbicia. W komplecie jest też łódka z wiszącą latarnią.

Usadź uczniów w łodzi i przypłyń do zamku Hogwart. Pomóż Hermionie i Susan przygotować magiczne eliksiry. Urządź ucztę w Wielkiej Sali i przypisz uczniów do odpowiednich domów za pomocą tiary przydziału. Pomóż Hagridowi, profesorowi Dumbledoreowi i profesor McGonagall powitać nowych uczniów. Urządź starcie Harryego i Draco na różdżki w Klubie pojedynków. Przyleć razem z Fawkesem na pomoc Harry'emu walczącemu z ogromnym bazyliszkiem. Zajrzyj razem z Ronem do Zwierciadła Ain Eingarp i zmień widoczne w nim odbicie. Zamień Quirinusa Quirrella w Lorda Voldemorta, obracając jego głowę! Odtwórz słynne sceny z filmów o Harrym Potterze.

Akcesoria: siedem różdżek, trzy kubki, parasolka, latarnia, miotła, tiara przydziału, kociołki, eliksiry, świeczki, dwie czarodziejskie miotły, jedzenie, puchar, czajnik, skrzynia i pająk.

Model można połączyć z zestawem 75953 Wierzba bijąca z Hogwartu, by przeżyć jeszcze większe przygody z serii LEGO Harry Potter.

Wielka Sala w Hogwarcie ma ok. 37 cm wysokości, 30 cm szerokości i 18 cm głębokości.

  • 9-14 lat
  • 878
  • LEGO

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"LEGO Harry Potter Wielka Sala w Hogwarcie 75954" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.