LEGO Harry Potter: Lata 1-4 (PSP)

LEGO Harry Potter: Lata 1-4

LEGO Harry Potter: Lata 1-4 (PSP)

Oferta specjalna -17%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • zbudowałeś kiedyś cały zamek z klocków LEGO!
  • jesteś miłośnikiem książek o Harrym Potterze
  • szukasz zabawnej, przyjemnej i lekkiej rozrywki
Chłopiec, który przeżył. Dopiero zaczął kroczyć ścieżką magii, a już jest legendą. Wszyscy z zainteresowaniem obserwujemy jego rozpoczynającą się karierę.

LEGO Harry Potter 1-4 to zręcznościowa gra akcji z elementami zagadek logicznych. Fabuła obejmuje pierwsze cztery lata edukacji Harry’ego. W trakcie zabawy będziemy mieli możliwość zagrania ponad setką postaci znanych z książek. Oczywiście kolejni bohaterowie odblokowują się dopiero w miarę postępu kampanii.

Dzięki "klockowemu" uniwersum będziemy mieli do czynienia z rozmaitymi, nie tylko zręcznościowymi wyzwaniami. Czasami będzie to zbudowanie z klocków jakiejś konstrukcji, innym razem znalezienie i przełączenie dźwigni. Spora część wyzwań logicznych opiera się na odnajdywaniu różnego rodzaju bonusów. Do wielu miejsc można dotrzeć jedynie używając odpowiednich zaklęć lub mikstur, które poznajemy stopniowo, na różnych etapach gry.

Jak we wszystkich grach z serii LEGO, również tutaj mamy możliwość zagrania w trybie kooperacji.

Postacie, imiona z HARRY POTTER są znakami handlowymi © Warner Bros. Entertainment Inc. Harry Potter Publishing Rights © JKR. WB GAMES LOGO, WB SHIELD: ™ & © Warner Bros. Entertainment Inc. (s10)

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"LEGO Harry Potter: Lata 1-4" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.