LEGO Creator Expert Londyński Autobus 10258

LEGO Creator Expert Londyński Autobus 10258

LEGO Creator Expert Londyński Autobus 10258

Oferta specjalna -25%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • uwielbiasz LEGO
  • szukasz pomysłu na prezent
  • 16+
  • 1686
  • LEGO

Zachwyć się kultowym wzornictwem tego wspaniałego, dwupiętrowego londyńskiego autobusu. Model ma wiele autentycznych detali, takich jak jasnoczerwony kolor, szeroka szyba przednia, specjalne opony ze standardowym bieżnikiem, tablica z nazwą stacji docelowej, otwarte tylne drzwi do wsiadania z drążkiem, kosz na zużyte bilety, gaśnica, czy też kręcone schodki na górny poziom. Autobus ma też wiele funkcji: otwieraną maskę z silnikiem, szczegółową kabinę kierowcy z przesuwanymi drzwiami, a także możliwość zdjęcia dachu i górnego piętra, by zajrzeć do wnętrza z zużytymi siedzeniami i autentycznymi detalami - zapomnianą parasolką, gazetą, pustą puszką i starą gumą do żucia. Dwustronne plakaty reklamujące komunikację miejską mają dwa rodzaje drukowanych naklejek: z lat 50-tych oraz współczesne. Zbudowanie tego modelu z serii LEGO® Creator Expert zapewni satysfakcjonujące wyzwanie konstruktorskie z nutką nostalgii.
 
Londyński autobus ma mnóstwo detali zbudowanych z klocków, w tym duże okna, jasnoczerwone, łukowate nadwozie, szeroką szybę przednią, dwustronne plakaty z drukowanymi naklejkami reklamującymi komunikację miejską, specjalne opony ze standardowym bieżnikiem oraz tablicę z nazwą stacji docelowej. Pojazd ma też otwieraną maskę z silnikiem, szczegółową kabinę kierowcy z przesuwanymi drzwiami, a także zdejmowany dach i górny poziom, dzięki czemu można zajrzeć do szczegółowego wnętrza autobusu.

Wewnątrz autobusu znajdziesz zużyte siedzenia, otwarte tylne drzwi z drążkiem, kosz na bilety, gaśnicę i kręcone schodki na górny poziom. Dodatkowe, autentyczne detale to między innymi zapomniana parasolka, gazeta, pusta puszka i stara guma do żucia.

Wybierz ulubioną dekadę dzięki miniaturowym, dwustronnym plakatom reklamowym przedstawiającym Londyn z lat 50-tych albo współczesny.

Zdejmij dach i górny poziom, by zajrzeć do szczegółowego wnętrza pojazdu.

Otwórz przesuwane drzwi do kabiny kierowcy z szeroką szybą przednią.

Podnieś maskę, by dostać się do silnika.

Model jest w takiej samej skali jak inne pojazdy z serii LEGO® Creator Expert, dzięki czemu świetnie wyglądają obok siebie na półce.

Zawartość pudełka

- Specjalne elementy w zestawie to opony ze standardowym bieżnikiem (nowość na sierpień 2017 r.), czerwone łuki i wygięte klocki oraz klocki typu A2/3 1x1x1 z pionowymi wypustkami.

- Zestaw zawiera ponad 1680 klocków.

Model ma ok. 18 cm wysokości, 34 cm długości i 13 cm szerokości.

LEGO® Creator Expert

Największe konstruktorskie wyzwanie LEGO® - gotowi? W skład naszej kolekcji zaawansowanych modeli LEGO® Creator Expert wchodzą kolekcjonerskie budynki modułowe, samochody, znane na całym świecie perły architektury, wesołe miasteczka i zestawy okolicznościowe, gwarantujące wiele godzin konstruktorskiej.

Dla dzieci w wieku: 16+ lat
  • 16+
  • 1686
  • LEGO

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"LEGO Creator Expert Londyński Autobus 10258" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.