LEGO CHIMA - CZĘŚĆ 8 (ODCINKI 29-32) (DVD)

LEGO CHIMA - CZĘŚĆ 8 (ODCINKI 29-32)

LEGO CHIMA - CZĘŚĆ 8 (ODCINKI 29-32) (DVD)

Lego Chima

Lego Chima

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • poznasz potęgę CHI
  • przeniesiesz się do świata, w którym rządzą zwierzęta
  • przeżyjesz niesamowitą przygodę

Misja, której celem jest uratowanie Legendarnych Bestii z niewoli Pełzaczy zamieszkujących niegościnne Krainy Zewnętrzne, zbliża się do epickiego końca. Tymczasem w krainie Chima rodzą się nowe tajemnice, zmienia się układ sił i stosunki między plemionami. Wkrótce też ujawni się najsłynniejsza ze wszystkich legend...

ODCINEK 29 – ZEW CAVORY
CHIMA zostaje opanowana przez Łowców zamrażających wszystko, co spotkają na drodze. Eris przekonuje Craggera i Lavala, że odpowiedzi na pytanie o przyczyny inwazji trzeba szukać na szczycie Góry Cavora. Bohaterowie rozpoczynają więc niebezpieczną wspinaczkę na magiczne wzniesienie, na którym spotykają Feniksa, owianego legendą strażnika CHIMY.

ODCINEK 30 – PRÓBA OGNIA
Łowcy dążą do podbicia całej krainy CHIMA. Fluminox, przywódca plemienia Feniksów, zachęca Eris, aby dołączyła do jego pobratymców. Nie ufa jednak istotom niebędącym ptakami, jak Laval i Cragger. Muszą oni udowodnić, że s ą godni ognistego CHI i poddać się najprawdziwszej próbie ognia!

ODCINEK 31 - PÓŁKSIĘŻYC
Na polecenie króla Feniksów Laval, Cragger, Eris oraz ich przyjaciele muszą obronić tajemnicze wzgórze przed plemionami Łowców. Odkrywają, że miejsce to jest odporne na lodowe moce najeźdźców. Wkrótce na pole bitwy wkracza skunks Skinnet, a razem z nim pojawia się nowy problem do rozwiązania - kto tym razem pomoże bohaterom.

ODCINEK 32 – W OGNIU WALKI
Plemiona CHIMY uzbrojone w dużą ilość ognistego CHI przypuszczają atak na Łowców, dlatego Fangar i jego legiony uciekają pod ziemię. Przemieszczają się pod powierzchnią planety, korzystając z systemu starożytnych tuneli. Fangar za wszelką cenę chce pojmać Flinksa, młodego Feniksa, syna jego największego wroga – króla Fluminoksa. Flinks jednak nie zamierza się poddać bez walk.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"LEGO CHIMA - CZĘŚĆ 8 (ODCINKI 29-32)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.