LEGO Brickheadz Aquaman 41600

LEGO Brickheadz Aquaman 41600

LEGO Brickheadz Aquaman 41600

Oferta specjalna -40%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • uwielbiasz LEGO
  • szukasz pomysłu na prezent
  • 10+
  • 135
  • LEGO

Zafunduj sobie dawkę świetnej zabawy i zbuduj postać Aquamana™ z kolorowych klocków LEGO® BrickHeadz, które pokazują wszystkie charakterystyczne detale jego postaci, w tym jego kultową brodę i włosy, łuskowatą zbroję i klamrę na pasie. Postać ma także odłączany trójząb oraz kolekcjonerską podstawkę z ikoną BrickHeadz, aby można było ją łatwo postawić na wybranym miejscu. Wprowadź powiew przygody ze świata Ligi Sprawiedliwych do swojego domu, biura lub gdziekolwiek zechcesz.

Figurka Aquamana™ z klocków LEGO® BrickHeadz ma realistyczne detale, które wyglądają zupełnie jak w filmie Liga Sprawiedliwości, w tym charakterystyczne oczy BrickHeadz, włosy z klocków, klamrę i odłączany trójząb.

Do każdej figurki LEGO® BrickHeadz jest dołączona specjalna kolekcjonerska podstawka z ikoną BrickHeadz do złożenia z klocków.

Zbierz kolejne postacie superbohaterów z przebojowego filmu Liga Sprawiedliwości, który podbił kina w roku 2017, i powiększ swoją kolekcję klocków LEGO® BrickHeadz! Mamy dla Ciebie o wiele więcej zestawów nawiązujących do najpopularniejszych filmów, seriali, gier i komiksów.

Łącząc z sobą postacie LEGO® BrickHeadz do samodzielnego zbudowania, możesz tworzyć odlotowe hybrydy albo kreować własne niezwykłe postacie.

Ten ciekawy zestaw z postacią do zbudowania jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 10 lat.

Wysokość: ok. 7 cm bez płytki konstrukcyjnej.
Wymiary płytki konstrukcyjnej: kwadrat ok. 4 x 4 cm o wysokości ok. 1 cm.

Producent: LEGO
Numer katalogowy LEGO: 41600
Seria LEGO: BrickHeadz 
Przedział wiekowy: 10 lat +
Płeć: chłopiec/dziewczynka
Ilość klocków w zestawie: 135
Wymiary opakowania: 12 x 9 x 8 cm
Waga produktu: 0,2 kg
  • 10+
  • 135
  • LEGO

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"LEGO Brickheadz Aquaman 41600" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.