Legenda. Tom 2 - Wybraniec (Okładka miękka)

Legenda. Tom 2 - Wybraniec

Legenda. Tom 2 - Wybraniec (Okładka miękka)

5.00 / 1 głosów
Day i June docierają do Vegas w chwili, kiedy staje się coś nieprawdopodobnego: Elektor Primo umiera, a jego syn - Anden - przejmuje rządy w Republice. W chwili kiedy kraj pogrąża się w chaosie, Day i June dołączają do Patriotów. W zamian za obietnicę odnalezienia Edena oraz przerzucenia ich do Kolonii, Day decyduje się na coś, czego unikał przez całe życie - razem z June wezmą udział w zamachu na nowego Elektora Primo.

Śmierć Elektora to szansa na zmiany w kraju, w którym mieszkańcy zbyt długo byli zmuszani do milczenia.Jednak kiedy June zbliża się do Elektora, zdaje sobie sprawę, że Anden w niczym nie przypomina swojego ojca.

Dziewczyna jest rozdarta między tym, czego oczekują od niej Patrioci, a swoim przeczuciem: A jeśli to właśnie Anden jest nadzieją na nowy początek? Czy rewolucja nie powinna być czymś więcej niż zemstą pełną gniewu i krwi? A co jeśli Patrioci się mylą?
 • 4 kwietnia 2015 TotallBookNerd7,

  akcja, akcja i jeszcze raz Day ;)

  'Wybrańca' znalazłam jakimś cudem w bibliotece jakieś cztery dni temu. Jak tylko zaczęłam czytać przypomniałam sobie dlaczego tak bardzo podobała mi s... czytaj >
  'Wybrańca' znalazłam jakimś cudem w bibliotece jakieś cztery dni temu. Jak tylko zaczęłam czytać przypomniałam sobie dlaczego tak bardzo podobała mi się 'Legenda', tom pierwszy trylogii pani Lu i muszę Wam powiedzieć, że jestem naprawdę zaskoczona, że nie sięgnęłam po kontynuację szybciej. Bo jest jeszcze lepsza niż tom pierwszy :D Drugi to trylogii pani Lu bardzo mi się spodobał i na pewno sięgnę w końcu po ostatni tom, bo szczerze to naprawdę jestem ciekawa co wydarzy się dalej.

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1