Łatwo być Bogiem (ebook) (do pobrania)

Łatwo być Bogiem (ebook)

Łatwo być Bogiem (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -6%
5.00 / 1 głosów

Kup na prezent
Teraz cywilizacja stoi w obliczu rewolucyjnych zmian. W układzie Xan 4 naukowcy i wojskowi Federacji, w tym zwolniony czasowo z karnej kolonii sierżant Henryan Święcki, obserwują ze stacji orbitalnej tych, których od dawna chcieli spotkać - dwie rasy Obcych. Sierżant ma zidentyfikować ludzi, którzy wbrew procedurom próbują ocalić jedną z ras. Stawką będzie nie tylko przetrwanie Wojowników Kości, ale i życie Henryana.

Tymczasem w odległym układzie New Rouen „Nomada”, okręt Korpusu Utylizacyjnego usuwający zniszczone jednostki, natrafia na tajemniczy wrak. Zaawansowana technologia jest imponująca, ale odnaleziona na pokładzie jednostki istota może wstrząsnąć podstawami ludzkiej cywilizacji...

„Łatwo być Bogiem” to pierwszy tom trylogii science fiction „Pola dawno zapomnianych bitew”.Robert J. Szmidt (ur. 1962) pierwsze teksty (magazyn „Fikcje”) i tłumaczenia (m.in. dla Iskier i „Fantastyki”) opublikował na początku lat osiemdziesiątych. Przez kolejne dziesięć lat wydawał czasopisma dla branży filmowej, następnie przerzucił się na gry komputerowe, by w 2001 roku wrócić do korzeni i stworzyć „Science Fiction”, ukazujący się nieprzerwanie dziewięć lat magazyn literacki, na którego łamach zadebiutowała większość znaczących pisarzy ostatniego pokolenia. Twórca portalu fantastykapolska.pl. Napisał cztery powieści i niemal dwadzieścia opowiadań, przetłumaczył prawie pięćdziesiąt książek, odpowiadał za spolszczenie jedenastu gier komputerowych. REBIS wydał w 2013 roku jego „Apokalipsę według Pana Jana”.

Kupując ten produkt otrzymasz:

 • wersję bez zabezpieczeń DRM

 • wersję, która zadziała na Twoim Kindlu

 • 8 lutego 2015 gaku,

  Niesamowita przygoda

  Podróż do innego świata. Niesamowita. To przygoda, której nie chcesz przerwać. Tak bardzo jeszcze :)
  Podróż do innego świata. Niesamowita. To przygoda, której nie chcesz przerwać. Tak bardzo jeszcze :)

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1