Latająca klasa (MP3)

Latająca klasa
Prawdziwa opowieść wigilijna. Współczesna historia o pewnej szkole z internatem, uczących się tam chłopcach i przygotowywanym przez nich przedstawieniu zatytułowanym „Latająca klasa”.

Piękna książka Ericha Kästnera teraz również w wersji audio, w znakomitej interpretacji Piotra Fronczewskiego. Tym, którzy poznali już fantastyczne możliwości pisarskie autora, słuchając „Emila i detektywów” oraz tych, którzy stykają się z twórczością Ericha Kästnera po raz pierwszy, serdecznie zapraszamy do sięgnięcia po wspaniałą historię, która rozbawi i wzruszy.

Jest idealna do słuchania zimą, w oczekiwaniu na ferie i święta, ale dzięki wspaniałemu klimatowi można jej słuchać zawsze, gdy ma się ochotę na interesującą podróż do krainy wyobraźni. Jest to bowiem uniwersalna, ciepła i mądra historia o przyjaźni, z której jasno wynika, jak ważne i potrzebne jest wzajemne pomaganie innym w potrzebie.

Zachwycą się „Latającą klasą” nie tylko dzieci, ale i dorośli, na ponad cztery godziny przenosząc się na próby przedstawienia do pewnej niemieckiej szkoły. A że autor pisał w lipcu – cóż, i na to znalazł się sposób, i o tym również opowiedział z humorem, zanim jeszcze zaczął snuć opowieść związaną bezpośrednio z „Latającą klasą”.SPIS ROZDZIAŁÓW:

1 Pierwszy rozdział przedmowy

2 Drugi rozdział przedmowy

3-4 Rozdział pierwszy

5-7 Rozdział drugi

8-9 Rozdział trzeci

10-12 Rozdział czwarty

13-14 Rozdział piąty

15-16 Rozdział szósty

17-18 Rozdział siódmy

19-20 Rozdział ósmy

21-22 Rozdział dziewiąty

23-24 Rozdział dziesiąty

25-27 Rozdział jedenasty

28-29 Rozdział dwunasty

30 Posłowie

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Latająca klasa" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.