Lata ptaszek (MP3)

Lata ptaszek
Poznajmy Derkacza, Puchacza, Dzięcioła i Szpaka – sympatyczne ptaki, które są bohaterami klasycznego słuchowiska według tekstu jednego z ulubionych polskich poetów tworzących dla dzieci – Jana Brzechwy.

W nagraniu, które wielu z nas pamięta z dzieciństwa, udział wzięli znakomici aktorzy. Główne role odgrywają tu między innymi Tadeusz Bartosik, Andrzej Stockinger, Zygmunt Apostoł. Tłem jest muzyka skomponowana przez Mieczysława Janicza.

To wspaniała dźwiękowa opowieść, która przeniesie maluchy w świat bajek, sprawi, ze zainteresują się światem ptaków i poznają jedno z ulubionych nagrań milionów małych Polaków.

Zrealizowane przed kilkudziesięcioma laty nagranie z pewnością sprawi również radość dorosłym, którzy łatwo przeniosą się do czasów własnego dzieciństwa. To wersja, której z pewnością słuchali niejednokrotnie i przywoła wiele miłych wspomnień.

A tym, którzy chcieliby usłyszeć więcej klasycznych słuchowisk w adaptacji Jana Brzechwy, zapraszamy do zapoznania się ze wznowieniami w formie audio takich tytułów jak na przykład „Jaś i Małgosia”, „Czerwony Kapturek”, „Kot w butach”.
Obsada:

Tadeusz Bartosik (Narrator)

Anna Skaros (Derkacz)

Andrzej Stockinger (Puchacz)

Zygmunt Apostoł (Dzięcioł)

Bogumił Kłodkowski (Szpak)

Muzyka - Mieczysław Janicz

Dyrygent - Mieczysław Janicz

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Lata ptaszek" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.