WYJDŹ (CD)

WYJDŹ

WYJDŹ (CD)

Sebastian Riedel & Cree

Sebastian Riedel & Cree

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • lubisz blues-rockowe granie
 • chcesz posłuchać ostatniej studyjnej płyty zespołu
 • jesteś fanem Dżemu

 • Album „Wyjdź…“ to przełomowa płyta dla CREE pod wieloma względami.Największym wyzwaniem okazało się nagranie piosenek co najmniej tak dobrych jak na album "Diabli nadali", ale jeszcze bardziej “odjechanych”...“Staraliśmy się, żeby w każdym aspekcie jej tworzenia pojawiło się coś nowego. Otworzyliśmy się na zupełnie nowe rejony dla CREE co słychać w tytułowej "Wyjdź" - chyba najmocniejszy utwór w historii zespołu, czy "Halucynacja", która ociera się o klimaty punk-rocka.”

  Magiczna kreatywność Sebastiana Riedela potrafi obudzić każdego, a kunszt tekściarza Darka Duszy, nie tylko sprawdził się, ale i wniósł nowe "obrazy słowne" z jego post-punkową uszczypliwością. Materiał po miksie realizatora Jarka Toifla w Niepołomickim studio nagraniowym Zbigniewa Preisnera, został wysłany do masteringu do Anglii.Finalnym brzmieniem zajął się Andrew Jackson, który pracował między innymi z Pink Floyd (!)

  Temu wszystkiemu sprzyjał wspaniały klimat podczas nagrań: brzmienie studia, jego możliwości techniczne, magiczny ogród no i oczywiście obecność dobrego ducha Andrzeja. Była to szalona jazda na emocjach, ale... To trzeźwa i świadoma płyta.
 • 1. Ja wiem i Ty to wiesz
  2. Jestem tu dla Ciebie
  3. Wierzyć chce w marzenia
  4. Biuro ludzi znalezionych
  5. Być nie mogę
  6. Wieczne pytania
  7. Czego chcesz ode mnie
  8. Ciemności blask
  9. Wyjdź
  10. Moja halucynacja
  11. Szaman

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"WYJDŹ" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.