Kuzynki (MP3)

Kuzynki
„Kuzynki” początkowo były opowiadaniem. Ale już wówczas środowisko doceniło tę opowieść i nominowało ją do nagrody im. Janusza Zajdla – jednego z najbardziej prestiżowych wyróżnień literatury science-fiction.

Andrzej Pilipiuk postanowił rozwinąć poszczególne wątki i tak oto powstała powieść, na podstawie której tera dostępny jest też audiobook w interpretacji Izy Kuny.

Słuchacze będą mieli okazję poznać trzy niezwykłe kobiece postaci: Katarzynę Kruszewską, jej nieśmiertelną krewną, Stanisławę oraz serbską księżniczkę, Monikę Stiepankovic i posłuchać o ich wspólnych przygodach, które z każda minutą nagrania wydają się coraz bardziej nieprawdopodobne. Specjalistka od zagadnień związanych z komputerami, kobieta, która odkryła tajemnicę wieczności i zagraniczna arystokratka – okazuje się, ze kobiece postaci autor tworzy tak samo sprawnie, jak męskie.

„Kuzynki” rozpoczynają serię, którą fani Pilipiuka docenili za interesującą akcję, pomysłową narrację i znakomite poczucie humoru.

Jako audiobooki ukazały się też inne hitowe książki Andrzeja Pilipiuka, między innymi niezwykle lubiane przez słuchaczy cykle „Oko jelenia” oraz opowieści o Jakubie Wędrowyczu.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Kuzynki" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.