Kuszenie (MP3)

Kuszenie
Rzym czasów Michała Anioła

Nawiązanie do czasów nowożytnych jest kontynuacją "Pokuty". Poza postacią głównego bohatera jednak niewiele więcej łączy te dwie opowieści. Toby O’Dare przenosi się do fascynującego świata Rzymu epoki renesansu. Tobie był kiedyś płatnym zabójcą, teraz po nawróceniu służy serafinowi Malachiaszowi i pomaga ludziom gorliwe się modlącym i będącym w niebezpieczeństwie. Tym razem jest to żydowski lekarz mieszkający w renesansowym Rzymie, gdzie żydzi są napiętnowani. Toby musi także zmierzyć się z trawiącymi go wątpliwościami i palącym pożądaniem.

Przejmująca opowieść o trudnych wyborach, zgubnej namiętności i walce z demonami! ANNE RICE (04-10-1941 Nowy Orlean, USA) - jedna z najpopularniejszych i kultowych już pisarek neogotyku. To właśnie m.in. jej zawdzięczamy odrodzenie się w literaturze postaci wampira. Autorka bestsellerowego cyklu Kroniki wampirów (Wywiad z wampirem, Wampir Lestat, Królowa potępionych) oraz serii książek o czarownicach Mayfair. Stworzyła również trylogię powieści erotycznych o Śpiącej Królewnie, opublikowaną w 1983 roku pod pseudonimem A.N. Roquelaure. Niektóre książki sygnowała pseudonimem Anne Rampling.

Kiedy nawróciła się na wiarę katolicką, porzuciła wampiry na rzecz aniołów. Pokuta, czyli pierwsza książka z serii Czas Aniołów, jest owocem tej duchowej przemiany.

Anne Rice to autorka bestsellerowych powieści, między innymi „Wywiadu z wampirem”. Kiedy nawróciła się na wiarę katolicką, porzuciła wampiry na rzecz aniołów. „Kuszenie” jest drugą książką z serii „Czas Aniołów”, będącej owocem tej duchowej przemian

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Kuszenie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.