Kurz pot i łzy (MP3)

Kurz pot i łzy


Jak zawsze pasjonujące, pełne ekstremalnych przygód i interesujących ciekawostek opowieści Beara Gryllsa, podróżnika i dziennikarza, który zabiera nas do miejsc uważanych za niedostępne i śmiertelnie groźne dla człowieka. Teraz historia jego życia i opowieść o niezwykłej pasji, jaką są wyprawy i sporty ekstremalne, ukazują się jako audiobook „Kurz, pot i łzy”.

Uwielbiany przez telewidzów Discovery Channel, bezpośredni, zawsze uśmiechnięty i otwarty, nigdy nie idzie na łatwiznę, zawsze wybiera trudniejszą ścieżkę, bardziej niebezpieczny szlak, bardziej ryzykowny kierunek. Bear Grylls opowiada o swoim życiu, dzieciństwie, karierze, licznych programach telewizyjnych i publikacjach, jakie niezmiennie cieszą się popularnością. Audiobook pełen jest anegdot związanych z podróżami i realizacją tak lubianych przez widzów na całym świecie programów survivalowych z cyklu „Szkoła przetrwania”.

„Kurz, pot i łzy” to audiobook dla wszystkich tych, którzy co tydzień chętnie śledzą w telewizji ekstremalne wyprawy Gryllsa, dla fanów survivalu i dla osób, które lubią słuchać opowieści o konsekwencji, zaangażowaniu i prawdziwej pasji wcielanej w życie.

Książkę w wersji audio czyta Krzysztof Banaszyk.

Bezpłatny rozdział do sprawdzenia online na kanale YouTube audioteka.pl

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Kurz pot i łzy" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.