Kula i krzyż (MP3)

Kula i krzyż
„Kula i krzyż” to powieść, której wydanie niegdyś zostało w Polsce zabronione. Dziś dostępna jest bez ograniczeń zarówno w wersji drukowanej, jak i w formie audiobooka w znakomitym wykonaniu Zbigniewa Wróbla.

Historia opowiedziana przez Gilberta K. Chestertona to „pojedynek idei”. Słuchacze będą mieli okazję poznać bohaterów, których dzielą poglądy – jeden z nich jest zdeklarowanym ateistą, drugi natomiast to gorliwy katolik. Spór między nimi ma przybrać nie tylko wymiar dyskusji, ale honorowej walki na miecze. Z różnych przyczyn nie dojdzie do tej rozgrywki. Zamiast tego dwóch dżentelmenów wyruszy w podróż.

To audiobook, który obfituje w rozważania filozoficzne, ale w którym nie zabrakło przygód, scen iście sensacyjnych i humoru charakterystycznego dla Brytyjczyków.

Pasjonująca, pełna zwrotów akcji i mądrych dyskusji historia to nagranie, do którego słuchacze z chęcią wracają. Doskonałe połączenie nielekkich tematów z wartką akcją sprawia, że to rozrywka, która skłania do refleksji.

W wersji audio dostępne są także inne książki autora: „Człowiek, który był czwartkiem” oraz „Przygody księdza Browna”. Wszystkie audiobooki Chestertona w interpretacji Zbigniewa Wróbla.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Kula i krzyż" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.