Kukiz. Grajek, który został graczem (Okładka miękka)

Kukiz. Grajek, który został graczem

Kukiz. Grajek, który został graczem (Okładka miękka)

5.00 / 1 głosów

Kup na prezent
Polityczny żywot Pawła Kukiza składa się ze sprzeczności. Był za Platformą, a teraz przeciw niej. Był przeciw PiS, a teraz PiS wspiera. śpiewał Ukraińcom na Majdanie, a dziś domaga się neutralności wobec konfliktu na Wschodzie. Kiedyś gorący zwolennik integracji z Unią Europejską, teraz zachodnie korporacje są dla niego wcieleniem zła. Pisał antydysktyminacyjne protest songi, dziś podsyca nastroje przeciw imigrantom.

Taki jest właśnie Paweł Kukiz. Co chwilę, to inny muzycznie i politycznie, ale zawsze przeciw jakiemuś "systemowi", za którego ofiarę uważa siebie i Polskę. Przeciw Jaruzelskiemu, przeciw Kaczyńskiemu, przeciw Komorowskiemu.

Fragment książki
 • 2 stycznia 2016 jaktobylo,

  Zbiór reportaży pt. "Kukiz. Grajek, który został graczem i inne"

  Książka "Kukiz. Grajek, który został graczem i inne" to zbiór czterech artykułów, które otwierają serię "Reportaż Polski" warszawskiego wydawnictwa Fa... czytaj >
  Książka "Kukiz. Grajek, który został graczem i inne" to zbiór czterech artykułów, które otwierają serię "Reportaż Polski" warszawskiego wydawnictwa Fabuła Fraza wcześniej znanego z opublikowania tekstów polskich reporterów i dziennikarzy śledzczych w tomiku pod tytułem "Ekspress Reporterów". Andrzej Stankiewicz (Rzeczpospolita) we współpracy z Anną Jankowską "Jak grajek został graczem". O politycznym żywocie Pawła Kukiza. Karolina Przewrocka (Tygodnik Powszechny) "Człowiek, który złapał Eichmanna". Rozmowa z Rafim Eitanem, najsłynniejszym agentem Mosadu. Dr Małgorzata Rostowska (Portal Płock) "Ksiądz Paweł zrzuca sutannę". Spowiedź byłego księdza. Roman Kubiak (Ekstra Magazyn) "Parszywi z Banditenstadt". Losy żołnierzy wyklętych legendarnego Warszyca.

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1