Kuba i Buba, czyli awantura do kwadratu (MP3)

Kuba i Buba, czyli awantura do kwadratu
Kuba i Buba są bliźniakami. Jak łatwo się zorientować, jedno z nich jest dziewczynką, a drugie chłopcem. Rzecz w tym, że nie zawsze wiadomo, które jest które, bo Kuba zachowuje się czasami jak dziewczynka, a Buba wręcz przeciwnie.

Oboje zgodnie występują w zbiorze opowiadań Kuba i Buba, czyli awantura do kwadratu. Książka w doskonały sposób łączy zabawę z elementem dydaktycznym. Słucha się jej z nieustającym zainteresowaniem i ciekawością, co też jeszcze wymyślą pomysłowe dzieciaki. Dodatkowymi zaletami książki jest ujęcie przygód bliźniaków w ramy roku kalendarzowego oraz dołączenie zestawu przepisów kulinarnych do samodzielnej realizacji.

W 2008 roku nakładem Wydawnictwa Biblioteka Akustyczna ukazał się pierwszy audiobook Grzegorza Kasdepke pt. Kacperiada.

Audiobook przeznaczony jest do słuchania dla dzieci od 4 lat wzwyż. Grzegorz Kasdepke - absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Autor wielu bajek i opowiadań dla dzieci, scenarzysta i współscenarzysta telewizyjnych programów Ciuchcia, Podwieczorek u Mini i Maxa i Budzik oraz popularnego serialu Klan.

Jego twórczość literacka charakteryzuje się niezwykłym zrozumieniem psychiki dziecka i ciepłym humorem. Laureat wielu prestiżowych nagród, m.in. Nagrody im. Kornela Makuszyńskiego za Kacperiadę (2002), dwukrotnie Nagrody Edukacji XXI za Co to znaczy (2003) i Bon czy ton (2005).

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Kuba i Buba, czyli awantura do kwadratu" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.