Księżniczka głogu (MP3)

Księżniczka głogu
Bajka dla dzieci

Lubicie bajki? Oto audiobook z niezwykłą opowieścią, której bajkowy klimat zachwyci i dzieci, i rodziców. Poznacie króla, jego dworzan i niezwykłych gości, którzy mają odwiedzić zamek władcy.

Oryginalna opowieść Władysława Ludwika Anczyca zatytułowana „Księżniczka głogu” to kolejne nagranie w serii rzeszowskiego oddziału Polskiego Radia.

Mało znane, ale niezwykle interesujące historie to gratka dla tych, którzy lubią baśnie, bajki i legendy i chcieliby poznać dorobek polskich autorów, którzy tworzyli takie niezwykłe opowieści.

Słuchając „Księżniczki głogu” na ponad godzinę możemy wyruszyć do przedstawionego królestwa, poznać władcę i trzynaście wieszczek – mądrych, starych kobiet, z których każda ma maleńką różdżkę i niezwykłą moc. Jaką? Posłuchajcie.

Słuchacze, którym spodoba się baśń Ludwika Władysława Anczyca, polecamy również inny audiobook z opowieścią tego autora. Nagranie zatytułowane „Wiano świętej Kingi” znalazło się w tomie „Legendy zebrane”, który również wydało Polskie Radio Rzeszów.OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Księżniczka głogu" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.