Księgarenka w Big Stone Gap (ebook) (do pobrania)

Księgarenka w Big Stone Gap (ebook)

Księgarenka w Big Stone Gap (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -10%

Jack i Wendy Welch zawsze marzyli o prowadzeniu księgarni. Pewnego dnia postanowili, że nie można dłużej zwlekać z realizacją marzeń. Zapragnęli żyć niespiesznie, według własnych zasad. Kupili dom w niewielkiej górskiej miejscowości i zaczęli sprzedawać używane książki.

Wiele wskazywało, że przedsięwzięcie nie ma prawa się udać: otwieranie księgarni na końcu świata, w kryzysie, w epoce e-booków, wydaje się co najmniej nierozsądne! Szybko okazało się, że sam optymizm nie wystarczy. Aby księgarnia zaczęła działać, trzeba
wokół niej zbudować prawdziwą wspólnotę…

"Odnaleźć swoje miejsce, przyjaciół, cel w życiu – jak to zrobić? Bardzo prosto! Trzeba otworzyć we własnym domu księgarnię z używanymi książkami. Księgarnię, która powoli stanie się ośrodkiem życia społecznego, a przede wszystkim „centrum zawierania przyjaźni”.

O tym wszystkim niezwykle ciepło i zabawnie opowiada autorka książki "Księgarenka w Big Stone Gap". Wendy Welch opisuje swoją historię z ogromnym poczuciem humoru, wdziękiem i temperamentem. Księgarenka… to urocza wakacyjna (i nie tylko) lektura.

Pada w niej dużo pięknych i mądrych zdań, ale jedno podoba mi się szczególnie – nie pamiętam, żeby ktoś w sposób bardziej skondensowany odpowiedział na pytanie: po co czytamy książki, a Wendy Welch to zrobiła – "Czytamy książki i opowiadamy historie, aby odnajdywać siebie nawzajem".

Dorota Kamińska

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • wersję, która zadziała na Twoim Kindlu

  • wersję bez zabezpieczeń DRM

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Księgarenka w Big Stone Gap (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.