Księga dżungli (MP3)

Księga dżungli
Nie wszyscy wiedzą, że jedna z najwspanialszych przygodowych opowieści dla dzieci, „Księga dżungli” powstała w dużej mierze na bazie osobistych doświadczeń autora.Rudyard Kipling spędził swoje dzieciństwo w Bombaju, gdzie mógł obserwować wspaniałą przyrodę, w tym również zwierzęta, które uczynił później głównymi postaciami tej niezwykłej opowieści.

„Księga dżungli”, oprócz licznych adaptacji scenicznych i filmowych, doczekała się również wersji dźwiękowej, którą właśnie prezentujemy.

Wydawnictwo Promatek zadbało o właściwą oprawę i przekazuje słuchaczom tę piękną historię w interpretacji dwóch lubianych lektorów: Adama Hutyry oraz Marcina Nowakowskiego.

Czy to przy okazji poznawania lektury szkolnej, czy podróży rodzinnej lub po prostu, w wolnej chwili, warto sięgnąć po audiobook, który przeniesie słuchaczy do egzotycznej dżungli i przedstawi odbiorcom niezwykłe postaci: małego Mowgliego wychowanego z dala od cywilizacji oraz jego zwierzęcych przyjaciół, którzy zastąpili mu rodzinę.

To niezwykle piękna opowieść, po którą równie chętnie sięgają także dorośli słuchacze, którzy doceniają nie tylko przygodowe aspekty tej historii, ale również jej filozoficzną warstwę.

W wersji audio została przygotowana również „Druga księga dżungli” Rudyarda Kiplinga.

1. Tytuł 0:35

2. ROZDZIAŁ 1 - Bracia Mowgliego 56:12

3. Pieśń węża Kaa 1:52

4. ROZDZIAŁ 2 - Łowy węża Kaa 73:08

5. Pieśń wagancka Bandar-logu 4:17

6. ROZDZIAŁ 3 - Tygrys! Tygrys! 46:27

7. Kołysanka fok 2:42

8. ROZDZIAŁ 4 - Biała Foka 54:46

9. ROZDZIAŁ 5 -Tikki-Tavi 43:43

10. Pieśń, którą śpiewał Darzee 2:40

11. ROZDZIAŁ 6 - Toomai, druh słoni 52:07

12. ROZDZIAŁ 7 - Słudzy Królowej Jejmości 44:58

13. Piosenka Toomai 2:06

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Księga dżungli" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.