Książę Mgły (MP3)

Książę Mgły
Kolejna znakomita powieść Carlosa Ruiza Zafona w wersji audio.

Opowieść, którą autor stworzył z myślą o młodych odbiorcach, zyskuje również fanów wśród dorosłych. To wspaniała mieszanka opowieści obyczajowej i fantastyki.

Wzruszająca, tajemnicza, opowiedziana barwnym językiem, porusza nie tylko serca, ale również wyobraźnię.

„Książę Mgły” to historia rodziny, która wprowadza się do domu zamieszkiwanego niegdyś przez Fleishmanów – ludzi, których spotkała ogromna tragedia. W morzy, nad brzegiem którego leży posiadłość, utopił się ich syn.

Troje dzieci Carverów zaprzyjaźnia się z sąsiadem – Rolandem. To on przedstawia im historię tego miejsca oraz poznaje ze swoim dziadkiem, który był miejscowym latarnikiem. Jednocześnie w domu i w jego obrębie dzieją się coraz dziwniejsze rzeczy.

Audiobook ma w sobie klimat niezwykłej legendy, która jest tak sugestywna, że łatwo uwierzyć, iż jest prawdą. W historii opowiedzianej przez Zafona słuchacze odnajdą to, co w powieściach dla młodzieży najlepsze: pierwsze ważne uczucia, przygody, a także to, co charakterystyczne dla prozy hiszpańskiego pisarza – opowieść ze styku jawy i snu.

„Książę Mgły” jako audiobook dostępny jest w interpretacji Piotra Fronczewskiego. Również w w jego wykonaniu usłyszeć możemy inne utwory Zafona w wersji audio: „Pałac Północy” oraz „Światła Września”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Książę Mgły" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.