Krzysztofa Pączka droga do sławy (MP3)

Krzysztofa Pączka droga do sławy


Każdy marzy czasami o sławie. O byciu rozpoznawalnym, rozdawaniu autografów i długich gorących oklaskach po udanym występie na scenie. Ale większość nie dąży do tego celu tak, jak Krzysztof Pączek.

Audiobook na podstawie opowieści Anny Onichimowskiej „Krzysztofa Pączka droga do sławy” to historia dziesięciolatka, który każdy krok swojej potencjalnej kariery skwapliwie notował i analizował w prowadzonym przez siebie pamiętniku.

Pogodna, pełna humoru opowieść o Krzysiu i jego szkolnych kolegach rozbawi dzieci i rodziców, którzy być może już nie pamiętają, jak wiele ciekawych sytuacji i okazji do rozpoczęcia prawdziwej kariery może zdarzyć się na co dzień w życiu dziesięciolatka. A nawet, jeżeli tym razem nic z tych starań nie wyniknie, to może być po prostu niepowtarzalna okazja do wspaniałej zabawy.

Nagranie ukazuje się w interpretacji Hanny Kinder-Kiss.

A tym wszystkim, którym humor i ciepła atmosfera książek Anny Onichimowskiej spodobała się w trakcie słuchania niniejszego audiobooka, polecamy również inne adaptacje audio jej utworów, na przykład „Pokój do wynajęcia”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Krzysztofa Pączka droga do sławy" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.