Królowie przeklęci. Tom 2 (Okładka twarda)

Królowie przeklęci. Tom 2

Królowie przeklęci. Tom 2 (Okładka twarda)

Oferta specjalna -19%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • prześledzisz losy monarchii średniowiecznej Francji
  • to prawdziwa Gra o tron
  • tom zawiera powieści Prawo mężczyzn i Wilczyca z Francji

W Królowie przeklęci. Tom 2 znajdziesz:

  • powieść Prawo mężczyzn
  • powieść Wilczyca z Francji


George R.R. Martin o Królach przeklętych:

W Królach przeklętych jest wszystko. Królowie z żelaza, zamordowane królowe, bitwy i zdrady, kłamstwa i żądze, oszustwa, rywalizacja rodów, klątwa templariuszy, podmieniane niemowlęta, wilczyce, grzech i miecze, wielka dynastia skazana na upadek… A to wszystko (no, prawie wszystko) zaczerpnięte żywcem z kart historii. I wierzcie mi: rody Starków i Lannisterów nie mogą się nawet równać z Kapetyngami i Plantagenetami.

Bez względu na to, czy jesteś historycznym geekiem czy miłośnikiem fantastyki, od książek Druona nie będziesz się mógł oderwać. To prawdziwa gra o tron. Jeśli lubisz Pieśń lodu i ognia, pokochasz Królów przeklętych.Prawo mężczyzn - opis

Klątwa templariuszy zbiera krwawe żniwo. Ludwik Kłótliwy umiera otruty. Po raz pierwszy od trzystu lat władca z rodu Kapetyngów odchodzi, nie pozostawiając męskiego potomka, a córka króla posądzana jest o nieprawe pochodzenie. Rozpoczyna się bezwzględna walka o władzę. Czy tron przypadnie dziecku, które nosi w łonie królowa Klemencja Węgierska? Kto zostanie regentem? Kto nie cofnie się przed najstraszniejszą zbrodnią, by przejąć schedę?


Wilczyca z Francji - opis

Nieszczęśliwa, wzgardzona przez niewiernego męża królowa Anglii Izabela przybywa na francuski dwór szukać pomocy u swego brata, Karola IV Pięknego. Znajdzie miłość, której nie będzie potrafiła się oprzeć. Płomienna namiętność do zbiega z Tower, lorda Mortimera, wywoła nieprzewidziane konsekwencje, które zaważą na losach obydwu królestw. Czy piękna Wilczyca z Francji przeniesie klątwę templariuszy na drugi brzeg kanału La Manche?

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Królowie przeklęci. Tom 2" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.