Królowa śniegu mp3 (MP3)

Królowa śniegu mp3
Wzruszająca historia tym razem w formie pięknego słuchowiska dla dzieci.

Opracowanie Aleksandry Michałowskiej to blisko godzinne nagranie zrealizowane przez Teatr Polskiego Radia. Audiobook nawiązuje do wspaniałych tradycji nagrań dla dzieci. „Królowa śniegu” to klasyczna baśń Hansa Christiana Andersena, która w niniejszym opracowaniu zyskuje nową energię. Piękna, współczesna polszczyzna, muzyczne tło z przygotowanymi specjalnie piosenkami i znakomita interpretacja najlepszych polskich aktorów. To wszystko sprawia, że słuchowisko jest doskonałym pomysłem na zapoznanie z klasyką baśni nawet najmłodszych dzieci.

Usłyszymy opowieść o Kaju i Gerdzie, którzy spotykają piękną lodową damę, tytułową królową śniegu. To historia, z której płynie ponadczasowa mądrość i pomaga dzieciom zrozumieć prawdę o sile przyjaźni i miłości.

Słuchowiska w opracowaniu Aleksandry Michałowskiej to wspaniały pomysł na wspólne spędzanie czasu z dziećmi. Przygotowane z rozmachem nagrania to również fantastyczna podróż do czasów, które rodzice z pewnością pamiętają – bajek i baśni słuchanych z płyt winylowych. Teraz, po latach, najwspanialszych opowieści możemy posłuchać wspólnie z najmłodszymi.

Narrator Mariusz Benoit

Królowa Śniegu Elżbieta Kijowska

Gerda Dominika Kluźniak

Kaj Waldemar Barwiński

Zły czarodziej Jan Matyjaszkiewicz

Staruszka/Wróżka Barbara Zieliń

Szara wrona/Babcia Joanna Jeżewska

Laponka/Księżniczka Magdalena Mickiewicz

Ren Jacek Beler

Kruk Grzegorz Kwiecień

Eskimoska Monika Węgiel

Stara rozbójnica Wiktoria Gorodeckaja

Córka rozbójnicy/Róża II Milena Suszyńska

Śpiewają:

Dominika Kluźniak, Waldemar Barwiński

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Królowa śniegu mp3" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.