Królowa śniegu (MP3)

Królowa śniegu
Jedna z najbardziej przejmujących baśni Hansa Christiana Andersena, niezwykle wzruszająca „Królowa śniegu”. Miłośników długich opowieści zachęcamy do sięgnięcia po audiobook, który porwie słuchaczy w każdym wieku do niezwykłej krainy śniegu i lodu. To tam zawitali pewnego dnia Kaj i Gerda – para małych przyjaciół. Okrutna, zimna Królowa ma niezawodne sposoby, aby zatrzymać u siebie ludzi. Jej metody są niecne, ale niestety bardzo skuteczne. Poddał im się również mały Kaj.

Jeśli jesteście ciekawi, jak potoczyły się jego losy i co zrobiła stęskniona, kochająca go Gerda, aby wyrwać go ze szponów królowej śniegu i sprowadzić swego przyjaciela do domu, zapraszamy do wysłuchania ponad godzinnej opowieści w znakomitej aktorskiej interpretacji.

To wspaniała dźwiękowa przygoda dla dzieci i dorosłych. Ponadczasowa opowieść o istocie człowieczeństwa, miłości i poświęceniu oraz o tym, że zawsze warto walczyć, szczególnie o bliskich i pomagać tym, którzy sami stracili już nadzieję.Baśń Królowa śniegu (Sneedronningen) napisał Andersen w 1844.Autorem najbardziej znanego polskiego przekładu jest Jarosław Iwaszkiewicz

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Królowa śniegu" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.