Królowa śniegu (MP3)

Królowa śniegu
Jedna z najpiękniejszych opowieści o przyjaźni, miłości i siłach, które budzą się w człowieku, gdy przychodzi nam walczyć o bliską osobę.

„Królowa śniegu” to adaptacja wspaniałej baśni. Na potrzeby nagrania scenariusz stworzyła Urszula Piotrowska, która wcześniej opracowała również inne klasyczne historie, na podstawie których stworzono słuchowiska dla dzieci: „Czerwony Kapturek” oraz „Calineczka”.

Tym razem do słuchaczy trafia „Królowa śniegu” - historia zimowej władczyni, która porwała małego Kaja i nie zamierzała go uwolnić. Dzielna Gerda, przyjaciółka chłopca, postanowiła za wszelką cenę go uwolnić.

Czy jej się to uda? I jak postanowi to zrobić? Posłuchajmy tej niezwykłej historii, która od lat wzrusza dzieci i dorosłych na całym świecie. Choć powstała dawno temu i opowiada o wyimaginowanych bohaterach, niesie w sobie uniwersalne prawdy i mądrości, które warto przypomnieć sobie i wpoić dzieciom. Dla maluchów będzie to również wspaniała rozrywka i emocjonująca przygoda.

Audiobook „Królowa śniegu” to blisko godzinne przedstawienie słowno-muzyczne, które zabierze słuchaczy do lodowej krainy, w której tylko prawdziwe uczucie jest w stanie przezwyciężyć zimno.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Królowa śniegu" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.