Królowa Niewidzialnych Jeźdźców (MP3)

Królowa Niewidzialnych Jeźdźców
„Królowa Niewidzialnych Jeźdźców” to niezwykła, tajemnicza historia bezimiennego chłopca.

Znaleziony Pinglowych Krzakach, z czasem nazywany „Oko”, sprowadza na wioskę Ullamp, w której mieszka serię nieszczęść. Mały czuje, że to, co dzieje się wokół niego, ma związek z jego przeszłością. Nie zna jej, ale postanawia dowiedzieć się, o co chodzi, zaryzykować wyprawę z bezpiecznego miejsca, aby poznać przyczyny wszystkich udręk i trosk, które są udziałem mieszkańców wioski. Ale również w drodze czyha niebezpieczeństwo.

Opowieść autorstwa Marty Tomaszewskiej to znakomicie przedstawiona historia. W audiobooku nie brakuje wartkiej akcji, niezwykłych, oryginalnych bohaterów i zwrotów akcji, które wprowadzają energię i przykuwają uwagę. Przygody młodego bohatera zainteresują z pewnością słuchaczy w różnym wieku – to uniwersalna opowieść o tożsamości i prawdzie, którą autorka wplotła w fantastyczny, wymyślony, ale pomysłowo opisany świat. Niezwykły klimat tej opowieści zostanie z odbiorcami jeszcze długo po wybrzmieniu ostatniego zdania.

Wersja audio „Królowej Niewidzialnych Jeźdźców” ukazała się w interpretacji Miłogosta Reczka.


Marta Tomaszewska (ur. 1933 r.), z wykształcenia dziennikarka i socjolog. W swoim bogatym dorobku literackim ma książki przeznaczone zarówno dla dorosłych jak i dziecięcych czytelników. Autorka znanej serii dla dzieci o sympatycznych stworkach – Tapatikach. Członkini Stowarzyszenia Pisarzy Polskich oraz PEN Clubu. Za książkę "Tego lata w Burbelkowie" otrzymała w 2000 roku Nagrodę Literacką imienia Kornela Makuszyńskiego dla najlepszej książki dla dzieci roku 1999. Jej twórczość dla dzieci była wielokrotnie nagradzana, m.in. została laureatką Orderu Uśmiechu (1996) i Medalu Polskiej Sekcji IBBY (2006).

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Królowa Niewidzialnych Jeźdźców" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.