Królowa mafii (Okładka miękka)

Królowa mafii

Królowa mafii (Okładka miękka)

Oferta specjalna -24%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • poznasz kulisy mafii z Pruszkowa...
  • ...i życia jednego z najbrutalniejszych jej członków - Słowika
  • to szczere, bezkompromisowe wyznania

Kup na prezent

Żona Słowika opowiada Piotrowi Pytlakowskiemu o gangsterach, miłości i zdradzie.

 

Tajemnicza i ekscytująca Monika Banasiak, czyli Słowikowa. Oskarżono ją o kierowanie gangiem. Po wyjściu z aresztu zdecydowała się przerwać milczenie i opowiedzieć Piotrowi Pytlakowskiemu o swoim niezwykłym życiu.

 

Była żoną słynnego gangstera Słowika. Mówiono, że to związek aż po grób. Słowik budził wśród innych gangsterów strach, Monika - szacunek i podziw. Piękna dziewczyna z dobrego domu, studentka medycyny, weszła do egzotycznego dla niej świata narkotyków i zbrodni i wspięła się na sam szczyt.

 

Kochała i była wierna, nawet kiedy Słowik trafił na wiele lat za kraty. Ale w końcu spotkała innego, dla którego straciła głowę. Słowik mógłby wybaczyć jej wszystko, ale nie zdradę. Związek najsłynniejszej pary polskiej mafii się rozpadł.

 

Monika Banasiak fascynująco opowiada o swoim życiu w mafii, o złych mężczyznach, którzy ją otaczali, o ich żonach i kochankach, o miłości i zbrodni. To pierwsza tak szczera relacja najważniejszej kobiety w gangu pruszkowskim. Nie ma dla niej tematów tabu. Ujawnia wszystko aż do bólu.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Królowa mafii" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.