Królowa (Okładka miękka)

Królowa

Królowa (Okładka miękka)

Oferta specjalna -32%
Kup na prezent

Powieść "Królowa" to kontynuacja wydanej w czerwcu 2016 roku książki "Harda" Elżbiety Cherezińskiej. Pozycja zaskoczy każdego czytelnika, któremu wydawało się, że Harda nie skrywa już przed nim jakichkolwiek tajemnic. Właśnie rozpoczyna się czas panowania królowej Świętosławy - jej marzenia o objęciu tronu wreszcie się ziściły! Akcja nabiera tempa, gdy przychodzi na świat Knut, już trzeci potomek Świętosławy, jednak pierwszy, któremu przypisano miano "syna królowej". Czy jest to zapowiedź narodzin wielkiego człowieka, od którego decyzji będą zależeć losy narodu polskiego? 


Lektura książki pozwala poznać znane postacie historyczne, które biorą aktywny udział w fabule. Historia rozpoczyna się na terenie Poznania, a kończy w Budziszynie, gdzie czytelnik na własnej skórze odczuwa dynamikę kluczowych dla Polski potyczek wojennych pod przywództwem Bolesława. Praga, Kijów, Kałdus oraz tereny Anglii - to kluczowe miejsca rozgrywających się bitew. Walka na śmierć i życie, intrygi i morze namiętności - tych elementów nie mogło zabraknąć w nowej powieści Cherezińskiej. 


Jak potoczą się losy wojenne? Czy do akcji wkroczą niespodziewani gracze, którzy odwrócą bieg wydarzeń? Jakie zamiary ma Bolesław, który potajemnie próbuje zeswatać Tyrę z Tryggvasonem? Niechęć Svena do Olava stopniowo przeradza się w nienawiść, a Tyra nagle znika. Czy została zamordowana? A może zdecydowała się na ucieczkę?

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Królowa" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.