Królewska roszada (MP3)

Królewska roszada
Zbiór opowiadań w wersji audio. Mieszanka fantastyki i znakomitego humoru, która z pewnością przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom gatunku.

„Królewska roszada” to kilka opowieści o Hondelyku i jego wiernym słudze Cadronie. Pierwszy ma niezwykłą zdolność: potrafi przybrać postać dowolnego człowieka, drugi wiernie mu towarzyszy w realizacji nawet najbardziej szalonych planów i pomysłów.

Zdolność wcielania się w dowolną postać staje się powodem wielu perypetii, ale otwiera też rozliczne możliwości przed dwójką przyjaciół.

Eugeniusz Dębski zaprasza słuchaczy na kilka godzin do wspaniałego świata, w którym Hondelyk i Cadron będą przeżywać coraz to nowe, szalone przygody. To historie opowiedziane z przymrużeniem oka, lekko i bez patosu – znakomita okazja, aby oderwać się od szarej rzeczywistości i posłuchać o niezwykłych przygodach w świecie, który – choć odległy – czasami do złudzenia przypomina to, co obserwujemy dookoła.

„Królewska roszada” w wersji audio dostępna jest w interpretacji Rocha Siemianowskiego, który przygotował również nagrania z innymi utworami Eugeniusza Debskiego: „Hell-P”, „O włos od piwa” czy „Tropem Xameleona”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Królewska roszada" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.