Królewna Śnieżka mp3 (MP3)

Królewna Śnieżka mp3
Piękna historia, która od lat stanowi klasykę opowieści dla dzieci. Sympatyczne krasnoludki, śliczna królewna i zła królowa, która podstępem pozbywa się Śnieżki z zamku.

Słuchowisko w opracowaniu Aleksandry Michałowskiej to wspaniała adaptacja jednej z najbardziej znanych baśni Jakuba i Wilhelma Grimmów. Zrealizowane z rozmachem nagranie to piękny tekst, przygotowany z myślą o najmłodszych słuchaczach, ale również specjalnie stworzone tło muzyczne i wspaniałe piosenki, które śpiewają Dominika Kluźniak i Jan Matyjaszkiewicz.

To i inne słuchowiska w niniejszej serii to wspaniała okazja, aby zapoznać dzieci z klasyką światowej literatury. Znakomici aktorzy, realizacja dźwięku na najwyższym poziomie i wielka dbałość o detale nagrania to powody, dla których audiobook spodoba się i dzieciom, i dorosłym. Słuchowisko nawiązuje do najlepszych tradycji Teatru Polskiego Radia, który przed laty przygotowywał takie słuchowiska regularnie. To na podobnych nagraniach wyrosło kilka pokoleń Polaków. Dziś mogą udać się w sentymentalną podróż do opowieści poznanych w dzieciństwie. Tym razem w towarzystwie tych, którzy dopiero poznają świat baśni i legend.

Narrator Krzysztof Kowalewski

Czerwony Kapturek Dominika Kluźniak

Wilk Jan Matyjaszkiewicz

Babcia Elżbieta Kijowska

Mama Agata Kulesza

Gajowy Andrzej Blumenfeld

Śpiewają:

Dominika Kluźniak, Jan Matyjaszkiewicz

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Królewna Śnieżka mp3" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.