Królewna Śnieżka (MP3)

Królewna Śnieżka
Bajka dla dzieci

Urocza królewna, jej zła macocha i krasnoludki, które przyjęły Śnieżkę i pomogły jej bezinteresownie, gdy zabłądziła w lesie. Przenieśmy się jeszcze raz do cudownego świata baśni braci Grimm dzięki słuchowisku słowno-muzycznemu.

Autorem scenariusza do prezentowanego nagrania jest Maciej Staropolski. Wydawnictwo Gamma zadbało, aby jego tekst, napisany klarownym, ładnym językiem, został zrealizowany z dużą dbałością o szczególy. Dlatego ważnym elementem audiobooka jest towarzysząca tekstowi muzyka, znakomicie ilustrująca nastrój opowieści. Tekst czytają profesjonalni aktorzy, a całość to trzy kwadranse wciągającej historii, która nie nudzi młodszych i starszych słuchaczy nawet podczas kolejnego odsłuchiwania. To znakomita rozrywka na najwyższym artystycznym poziomie.

To magia świata baśni, do którego Maciej Staropolski zabiera odbiorców również w innych nagraniach według własnego scenariusza. Jego adaptacje można usłyszeć, sięgając po wydane przez Gammę słuchowiska „Kot w butach”, „Królowa śniegu”, „Alibaba i 40 rozbójników”.

Na podstawie Baśni braci Grimm i własnego tłumaczenia napisał Maciej Staropolski

Występują:

P.Jakubik, Z.Zagner, K.Gadacz, A.Deskur, G.Juras, T.Schimscheiner, J.Szwec

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Królewna Śnieżka" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.