Król wężów (MP3)

Król wężów
Wspaniałe opowieści Antoniny Domańskiej trafiają do kolejnego już pokolenia i niezmiennie zachwycają dzieci i młodzież. Autorka, która zasłynęła takimi powieściami jak „Trzaska i zbroja” czy „Historia żółtej ciżemki”, w których opisywała dawną Polskę i pasjonujące losy bohaterów żyjących na dworach królów lub biorących udział w ważnych wydarzeniach historycznych.

Tym razem Polskie Radio Rzeszów przygotowało inną publikację tej znakomitej autorki.

„Król wężów” to opowieść, która łączy w sobie tak lubiany przez dzieci styl Domańskiej z magią wprost z baśniowego świata tradycyjnych ludowych opowiadań.

Ludzie, zwierzęta i niezwykłe przedmioty, wartka akcja i zaskakujące wydarzenia – to wszystko, co mali słuchacze tak lubią znajdą również w nagraniu „Król wężów”.

Wspaniała okazja, aby młodszym dzieciom przedstawić twórczość Antoniny Domańskiej. Dla starszych słuchaczy może to być wspomnienie ulubionych lektur sprzed lat.

Polecamy również inne opowiadania autorki, które ukazały się w wersji audio czytane przez Jolantę Nord: „Porządne rzemiosło”, „W zaczarowanym młynie”, „O ptaszku cudaszku”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Król wężów" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.