Król Maciuś I cz.2 (MP3)

Król Maciuś I cz.2
Bajka dla dzieci

Świat dorosłych jest skomplikowany i król Maciuś przekonuje się o tym niemal na każdym kroku.

Prezentowany audiobook to druga część losów chłopca, któremu przyszło rządzić państwem. Znalazł przyjaciela, z którym ruszył na wojnę, oczywiście w przebraniu. Wrócił szczęśliwie do domu, ale to jeszcze nie koniec kłopotów. Ciągle piętrzą się przed młodym władcą jakieś nowe problemy i okazuje się, że bycie królem to nie tylko przyjemności. To właściwie bardzo duża odpowiedzialność, która wiąże się z ciągłym podejmowaniem trudnych decyzji.

Jak poradzi sobie Maciuś? Posłuchajmy kolejnego nagrania, które czyta Leszek Piskorz. Usłyszymy w nim, jak mały król radzi sobie z rządzeniem i dowiemy się, czy znalazł rozwiązania problemów, z którymi ciągle ktoś do niego przychodzi.

Ta mądra, ale i smutna historia to jedna z najpiękniejszych opowieści w polskiej literaturze dla dzieci. Janusz Korczak zawarł w niej uniwersalne prawdy i przedstawił je w niezwykły, przystępny dla dzieci sposób.

W wersji audio ukazała się również pierwsza część „Króla Maciusia I”, z której słuchacze dowiedzą się, jak to się stało, że Maciuś wstąpił na tron.

Bajka autorstwa Janusza Korczaka w wykonaniu Leszka Piskorza

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Król Maciuś I cz.2" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.