Król Bul (MP3)

Król Bul
Piękne, klasyczne słuchowisko dla dzieci. Wznowione w kształcie, który wiele osób pamięta z własnego dzieciństwa i z pewnością wróci do niego z radością, a może nawet wzruszeniem.

Dla młodych słuchaczy to niezwykła sposobność, aby posłuchać spektaklu muzycznego, który mimo upływu lat wcale się nie starzeje.

Do realizacji „Króla Bula” zaproszono znakomitych artystów. Scenariusz, który stał się podstawą adaptacji napisała Katarzyna Lengren. Natomiast wśród aktorów, którzy grają główne role odnajdziemy między innymi Jana Kobuszewskiego, Gustawa Lutkiewicza, Krzysztofa Kowalewskiego, Ewę Wiśniewską, Annę Romantowską.

Całość została przygotowana z niezwykłą dbałością o detale – specjalnie skomponowano muzykę, która stanowi wspaniałe tło opowiadanej historii, a każdą, nawet najniejszą rolę czyta inna osoba.

To prawdziwy teatr wyobraźni, do którego na niemal trzy kwadranse możemy się przenieść choćby za chwilę. Niezwykła przygoda, piękna polszczyzna i niezapomniane wrażenia – oto, co czeka młodszych i starszych słuchaczy, którzy sięgną po nagranie „Król Bul”.


Obsada:

Jan Kobuszewski (Król Bul)

Gustaw Lutkiewicz (Błazen)

Stefan Witas (Król Teść)

Barbara Drapińska (Królowa)

Kazimiera Utrata (Ochmistrzyni)

Ilona Kuśmierska (Królewna)

Krzysztof Kowalewski (Kucharz)

Witold Kałuski (Czarnoksiężnik)

Ewa Wiśniewska (Dama I)

Małgorzata Niemirska (Dama II)

Andrzej Tomecki (Rycerz I)

Jerzy Karaszkiewicz (Rycerz II)

Anna Romantowska (Kot)

Wiktor Zborowski (StrażnikI)

Eugeniusz Robaczewski (Strażnik II)

Tadeusz Włudarski (Dentysta)

Muzyka - Stanisław Syrewicz

Dyrygent - Stanisław Syrewicz

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Król Bul" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.