Krewniacy czytają bajki (MP3)

Krewniacy czytają bajki
Wspaniałe baśnie Hansa Christiana Andersena, które od lat uwielbiają dzieci na całym świecie, w tym również kolejne pokolenia małych Polaków: Brzydkie kaczątko, Calineczka, Dzikie łabędzie, Nowe szaty cesarza, Księżniczka na ziarnku grochu. Oraz szczytna akcja, której uczestnicy zostali nazwani Krewniakami. Znane osoby, aktorzy i prezenterzy telewizyjni, którzy zaangażowali się w popularyzację oddawania krwi, z pomocą której można nieść pomoc rannym ofiarom wypadków tym razem zebrali się jeszcze raz, aby przeczytać kilka baśni. W nagraniu udział wzięli: Anna Popek, Grażyna Wolszczak, Marek Siudym i Radosław Pazura.

W sumie audiobook to ponad siedemdziesiąt minut wspaniałej zabawy z udziałem tych znanych postaci, które z uwagi na swoje zawodowe zajęcia, potrafią znakomicie interpretować tekst.

Słuchając ich, możemy jeszcze raz przenieść się do magicznego świata opowieści Andersena, które umilą czas dzieciom, a dorosłym skojarzą się ze wspaniałym okresem dzieciństwa i pierwszymi wyprawami do krainy czarów, odważnych bohaterów i szczęśliwych zakończeń.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Krewniacy czytają bajki" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.