Krasnoludek (MP3)

Krasnoludek
Wszyscy miłośnicy bajek i baśni lubią krasnoludki. To małe, dość sympatyczne stworzenia, które z uwagi na swoje rozmiary są w stanie wiele zdziałać, a czasami mają nawet nadprzyrodzone moce.

Jeden z takich krasnoludków występuje również w baśni Hansa Christiana Andersena, którą wspaniale czyta na prezentowanym audiobooku Jolanta Nord.

Usłyszymy historię, w której mały bohater zamieszkuje w domu pewnego kupca. Oczywiście, jest tak niewielki, że nikt o nim nie wie. Na dole kamienicy jest sklep, a na górze kupiec wynajmuje pokoik biednemu studentowi.

I to z nim właśnie krasnoludek w końcu się zaprzyjaźni. Jak do tego dojdzie? Posłuchajmy baśni w wersji audio. To dwadzieścia minut, które pozwolą nam przenieść się do niezwykłej krainy wyobraźni. Wspaniale jest wybrać się w taką podróż wspólnie, więc warto do wspólnego słuchania namówić rodziców, babcię, dziadka, starsze rodzeństwo albo koleżanki i kolegów. A jeśli polubimy sympatycznych bohaterów, może jeszcze raz zechcemy wysłuchać tego nagrania tuż przed zaśnięciem.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Krasnoludek" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.