Krasnale - rzecz o kreatywności i zmianie (MP3)

Krasnale - rzecz o kreatywności i zmianie
Metaforyczna historia o zasada kreatywnego myślenia i procesie zarządzania zmianą. Opis technik twórczego myślenia i przedsiębiorczego działania.

„Proszę się nie bać. Tytułowe krasnale to nie jest zapowiedź infantylnej bajki dla dorosłych. To poważny opis procesu kreatywnego myślenia; zasad, w oparciu o które pracują twórcze zespoły; wskazówek, jak dokonywać zmian w organizacji i jak reaguje na nie człowiek. Tyle że opis ujęty w bardzo atrakcyjnej formie – po to właśnie, by uprzyjemnić lekturę, pojawiły się krasnale. Efekt „kooperacji” Marka Stączka z krasnalami okazał się znakomity. Tę książkę czyta się z wielką przyjemnością. Gorąco polecam.”

Marcin Rotkiewicz „Polityka”

„Historia Krasnali to lapidarne i lekkie ujęcie kluczowych zagadnień współczesnego  biznesu – „kreatywności i zmiany”. Marek Stączek w prosty sposób pokazuje funkcjonowanie jednostki i organizacji w procesie zmian, oraz przedstawia zasady innowacyjnego myślenia.

Z mojej perspektywy, człowieka który zajmuje się zarządzaniem od 17 lat, to oryginalny podręcznik podpowiadający - jak można uczyć skutecznego myślenia i działania?”  

Andrzej Szeworski, Prezes Pekao Financial Services

„Zaakceptować zmianę jest rzeczą trudną, a być przy tym kreatywnym wydaje się niemożliwe.

Wielką sztuką jest napisać tak prosto i przystępnie o rzeczy, która jest skomplikowana i trudna do przyjęcia. Polecam.”

Tomasz Kryński, Field Force Trainer Bayer Sp. z o.o.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Krasnale - rzecz o kreatywności i zmianie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.