Kraków (MP3)

Kraków
Kompletny przewodnik audio po Krakowie i okolicach.

Słuchacze będą mogli poznać historię dawnej stolicy Polskiej, związane z tym okresem najważniejsze wydarzenia dotyczące królów, zamku na Wawelu, Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Autorzy zwracają także uwagę na fakt, że Kraków od zawsze był miastem artystów. Omawiają miejsca takie jak Muzeum Czartoryskich, Kościół Mariacki, Trakt muzealny.

Oprócz tego poznamy również historie związane z krakowskimi kopcami, Kazimierzem, niegdyś żydowską dzielnicą Krakowa,Plantami.

Nagranie może stanowić gotowy plan wycieczek po Krakowie. Po wysłuchaniu zgromadzonego materiału z pewnością zainteresuje odbiorców również wyjazd do Łagiewnik czy Wieliczki.

Z serią AudioTravels możemy wybrać się na wycieczki audio po innych polskich miastach: Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu czy Zakopanem.

Nagrania pozwolą nam się przygotować do wycieczek, zadziwić wiadomościami rodzinę i przyjaciół lub przemierzać miasta ze słuchawkami na uszach, w tempie, które sami wybierzemy, podziwiając zabytki i najbardziej polecane przez profesjonalnych przewodników miejsca.

Audiobook zawiera:

1. Rynek

2. Wieża Ratuszowa

3. Sukiennice

4. Kościół Mariacki

5. Muzeum Czartoryskich

6. Trasa po Plantach

7. Uniwersytet Jagielloński

8. Trasa muzealna

9. Trasa kościelna

10. Katedra Wawelska

11. Zamek królewski

12. Stradom

13. Kazimierz żydowski

14. Kopiec Kraka

15. Kopiec Wandy

16. Kopiec Kościuszki

17. Kopiec Piłsudskiego

18. Wieliczka

19. Łagiewniki

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Kraków" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.