KOVALCZYK (CD)

KOVALCZYK

KOVALCZYK (CD)

AUX

AUX

 • AUX jest trzecim albumem w dyskografii charyzmatycznego wokalisty, producenta KOVALCZYKA - powszechnie uznawanego za największy "czarny" głos polskiej sceny muzycznej.

   

  Nowa płyta to wspólny projekt producencki z Filipem Kuncewiczem - polsko-francuskim kompozytorem młodego pokolenia, współpracującym przy międzynarodowych produkcjach Jarmaine Jacksona, TeePee oraz z uznanym poetą - Michałem Zabłockim, twórcą przebojów m.in. Grzegorza Turnaua i Czesława Mozila.


  Efektem połączenia potencjałów twórczych, dwóch producentów muzycznych i znakomitego tekściarza, jest wyjątkowo świeża i utrzymana na światowym poziomie produkcja muzyczna. Album ten to nowoczesny, ambitny POP z domieszką alternatywnych i elektronicznych brzmień. Wysublimowana mieszanka gatunków stanowi ciekawą muzyczną narrację do poruszających, a czasem bezkompromisowych tekstów piosenek, które składają się w jedną historię, tworząc koncepcyjny album. Dodatkowym atutem każdej płyty KOVALCZYKA jest jego unikalna i wyjątkowo brzmiąca barwa głosu, która w przypadku tego projektu wręcz hipnotyzuje od pierwszego do ostatniego zaśpiewanego słowa na krążku.

   

  KOVALCZYK dał się poznać szerokiej publiczności jako finalista 3. edycji programu IDOL, następnie jako kompozytor i producent funky-jazowego albumu „KOVALCZYK BIG BAND PROJECT”, który został zarejestrowany metodą analogową na żywo, z udziałem najlepszych polskich muzyków jazzowych. Płyta, po znakomitym przyjęciu w Polsce została doceniona także za granicą, wzbudzając zainteresowanie w wielu krajach.

 • 1. Sygnalizator 2. Cywilizacja
  3. Turlaj się
  4. Postrach dla miasta 5. O matko!
  6. Wojna na słowa
  7. #bannahejta 8. Niech pada
  9. Nie głosuj na mnie
  10. Jak siostra z bratem 11. Pustynia

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"KOVALCZYK" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.