Kot w butach mp3 (MP3)

Kot w butach mp3
Niezwykły kot, który na dwóch łapach i na dodatek… w butach. To znana i lubiana przez dzieci historia, która została na nowo opracowana przez Aleksandrę Michałowską i przygotowana w formie wspaniałego słuchowiska.

Najlepsi twórcy Teatru Polskiego Radia sprawili, że do rak słuchaczy trafia znakomite nagranie: tekst pełen żywych dialogów, zinterpretowany w sposób, który sprawia, że ta dobrze znana historia nabiera życia i nowej energii. Zarówno dzieci, jak i dorośli będą zachwyceni realizacją „Kota w butach”. Wysłuchamy nie tylko tekstu, ale także wspaniałych piosenek w wykonaniu Waldemara Barwińskiego, przygotowanych specjalnie na potrzeby niniejszego wydania.

To słuchowisko, jakie rodzice pamiętają z własnego dzieciństwa, z audycji radiowych i powszechnie wydawanych aktorskich interpretacji na płytach winylowych. To nowe, uwspółcześnione wydanie to znakomita okazja, aby „Kota w butach” i inne baśnie i legendy przedstawić własnym dzieciom. Rodzinne słuchanie to wspaniały pomysł na wspólnie spędzone popołudnie.

Narrator Krzysztof Wakuliński

Kot Waldemar Barwiński

Młynarczyk Grzegorz Damięcki

Król Andrzej Mastalerz

Olbrzym Andrzej Blumenfeld

Chłopi Robert Kuraś, Jacek Beler, Grzegorz Kwiecień, Bartosz Martyna, Michał Podsiadło, Adam krawczyk, Milena Suszyńska, Magdalena Mickiewicz, Wiktoria Gorodeckaja, Monika Węgiel

Śpiewa:

Waldemar Barwiński

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Kot w butach mp3" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.