Kot w butach (MP3)

Kot w butach
„Kot w butach” to opowieść, która od lat stanowi jedną z najczęściej opowiadanych dzieciom bajek. Nie mogło jej zabraknąć w Wielkiej Kolekcji Bajek, na którą składają się audiobooki z adaptacjami między innymi baśni Andersena, braci Grimm i właśnie Charlesa Perrault, który jako pierwszy spisał i upowszechnił historię niezwykłego kota i jego biednego towarzysza.

Nagranie w interpretacji Wiktora Zborowskiego to okazja, aby ponownie usłyszeć historię niezwykłej przyjaźni i losy chłopca, któremu kot noszący buty pomógł spełnić marzenia.

Kolekcja powstała z myślą o najmłodszych słuchaczach, którzy mieli już okazję poznać magiczny świat baśni i lubią do niego wracać. Krótkie odcinki zawarte na poszczególnych audiobookach umożliwiają odsłuchiwanie baśni i bajek wtedy, kiedy tylko będą miały na to ochotę: w trakcie podróży, w deszczowe popołudnie spędzane w domu lub tuż przed snem. Spokojny głos lektora i tempo czytania dostosowane do małych odbiorców sprawi, że zarówno „Kot w butach”, jak i inne opowieści w interpretacji Wiktora Zborowskiego staną się ulubioną formą spędzania wolnego czasu.OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Kot w butach" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.